Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Letört az 1éves cicám szemfogá...

Letört az 1éves cicám szemfogából egy rész. Honnan tudhatom, hogy megnyílt e a fogbél?

Figyelt kérdés
Nagyjából a harmada törhetett le.Elég nagy volt neki,mindig kilógott a szájából,úgy vettem észre,hogy most csak egyik látszott ki.Nem éles,megtapiztam.Kedve jó.Eszik rendesen,száraztápot is.Nem nagyon van pénzem elvinni orvoshoz megnézetni(természetesen ha úgy látom gond van egyből viszem).Azt olvastam csak akkor van gond ha megnyílt a fogbél.azt hogyan tudom megállapítani?Picit mintha csipásabb lett volna az elmúlt 2napban a szeme sarka.emiatt lenne esetleg?
2009. szept. 6. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt az orvos tudná szerintem neked megmondani.A mi cicánknak kitörött a szemfoga és még évekig élt és nem okozott neki problémát legalábbis mi nem vettük észre rajta
2009. szept. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Anyum cicája is így járt, nem vette észre, csak amikor már szegénykének a nyála folyt és már valamilyen fertőzése volt. Gyors elvittük dokihoz, aki kihúzta és kapott antibiotikumot is. Szerencsénk volt, mert nagyon szívós macsek, de járhattunk volna rosszabul is. Veszélyben volt az élete, valamint roppant drága volt a kezelés is.

Ha ilyen korán észrevetted, az nagy szerencse, gyors vidd el dokihoz, ő meg tudja mondani, hogy van-e teendő azzal a csúnya foggal.

2009. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!