Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska lánynak műtét mennyibe...

Macska lánynak műtét mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Dagi volt előző gazdájánál, most lefogyott, 6 éves. Kb egy cm és leér a hasán lévő bőr a földre. Állatorvossal meg szeretném csináltatni, kislány ivartalanított macsek. 12 kg volt, most 5. Mennyibe kerülne ez nekem és mit csinálna rajt? Az emlői miatt is kérdem, hogy a bőr kivágást hogy oldja meg?
2013. febr. 11. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt dokival beszéld meg, mert nem hiszem, hogy ide sok állatorvos írogatna bejegyzést. :) Nem muszáj ott rögtön megcsináltatnod vele, így csak elmentek a cicával és beszélgettek a dologról a dokival. Szerintem próbáld meg. ;)
2013. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Orvostól függ.Nállunk az egyik 8 ezerért,a másik 5ért,és a legolcsóbb 3ért csinálta.De annak nem volt berendezett rendelője,a garázsban végezte a műtétet,amitől meg is ilyedtünk először.De mivel tudtuk,hogy jó orvos bíztunk benne,és szerencsére semmi baja nem lett a cicunknak.
2013. febr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!