Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem akar enni a macskám?

Miért nem akar enni a macskám?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lehet a baja, már több napja nem eszik semmit. A széklete rendben van, csak vizet láttam, hogy iszik.

2013. febr. 13. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a cica?

Lehet,hogy a foga jön és fáj neki.

Ha meg idős a cica,de iszik és nem eszik és kedve jó,és nem fogyott vagy ilyesmi,akkor nagy baj nem lehet,de azért beszélj az állat orvossal,hogy mit ajánl.

2013. febr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém szívelégtelenségben szenvedett azért volt nagyon rossz étvágya. Érdemes venni most neki prémium kaját (ha eddig nem azt evett), ha azt sem eszi meg, megnézetném.
2013. febr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég széles a skála, fogfájástól kezdve komoly betegségeik bármi lehet. Orvoshoz kell vinni sürgősen, mert a nem evés halálhoz vezet.
2013. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem is volt hogy 2-3 napig nem evett semmit, ezalatt én etettem meg párszor de akkoris csak egy-két falatot evett aztán hirtelen jobban lett. anya szerint.túl sokat evett és elrontotta a gyomrát:/ volt hogy azért nem evett mert nem ízlett neki a táp csak tejet ivott.
2013. febr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!