Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kopasz a macskám?

Kopasz a macskám?

Figyelt kérdés
Elöl, a mellkasán egy óriási foltban teljesen kopasz, és a bőre nagyon piros, elkezdett sebesedni is. Amúgy hosszúszőrű cica, és csomókba hagyja el a a szőrét. A napokban kedvetlenebb, egész nap alszik, de eszik rendesen. Szerintetek nagy lehet a baj? Jövőhéten megyünk állatorvoshoz, remélem nem túl komoly.
2013. febr. 16. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy nem végzetes a baj, de a kérdésed az idétlen!

"Kopasz a macskám?"

2013. febr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam, így talán többen megnézik a kérdést.

De nem tudtál normálisan hozzászólni, csak kötekedni, köszönöm, pont erre van szükségem.

2013. febr. 16. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is tegnap borotváltam meg az enyém szóval az enyém kopasz. De a tied lehet beteg szerintem vidd el dokihoz minnél előbb.
2013. febr. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vicuska87 ***** válasza:

Betegség jele, gomba, rüh, atka...minél előbb vidd el!!!!!


Ha óriási foltban, eddig nem vetted észre????? Hmarabb kellett volna cselekedni!

2013. febr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem apránként alakult ki, hanem egyszer hirtelen lett egy óriási kopasz folt. Köszi a válaszokat.
2013. febr. 17. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!