Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rettenetesen hullik a macskánk...

Rettenetesen hullik a macskánk szőre, mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés

le lehet esetleg nyírni? nagyon hosszú, kb. 5-7cm-s szőre van, és rettentően hullik, mindenhol a lakásban száll a macskaszőr... mit lehet vele csinálni? eddig egy macseszt sem láttam, akinek ennyire.

Párom ráadásul allergiás mindenre, félek, hogy kijön rajta az állatszőr allergia is...


lehet vágni a szőréből?


2013. febr. 16. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem szabad vágni belőle, nem kutya...


Viszont nekünk is ez volt a gondunk. Én vettem neki multivitamint, ami 2-3 hónapos kúra, most kapja kb. 2-3 hete, és már látszik, hogy szinte alig hullik ki valami, még fényesebb és selymesebb is lett a bundája.


Ajánlom. Kb. 500 ft a Fressnapfba, van többféle, nekünk ezt az algásat ajánlották. Persze, szívesen rágja el a cica is.


[link]

2013. febr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vicuska87 ***** válasza:

Most jön majd a tavaszi bundaváltás!

De, lehet hogy tápot kellene véltani, nem tudom mit eszik, de egy minőségibb megtenné... Vitaminok...

És mindennap 2 fésűlni, és furminátorral, heti 1-2x, az is nagyon sokat segít!

A bundját ne nyírd le neki, mert megfázik, véletlenül belenyírsz...stb

2013. febr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak lakásban van, itt nem tud megfázni. spáros tápot kap, erre futja. ez a furminátor meg nagyon drága.
2013. febr. 17. 13:01
 4/7 Vicuska87 ***** válasza:
akkor ne tarts macskát!
2013. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

aha, ne tartsak. ha meg kidobom és kóbor lesz, az lesz a bajod. ha elaltattatom az egészséges cicát akkor az lesz a bajod. ha nem fogadom be az utcáról és elpusztult volna, akkor az lesz a bajod. most csak nem a húúú, de minőségi viszkászt eszi...


gondolkodjunk már!

2013. febr. 17. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Aldis Topix táp is egész jó(30% hús)és csak 400 ft/kg.Próbljátok ki.Egyébként vitaminhiány okozhatja a szőrhullást.
2013. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes választ! :)
2013. febr. 17. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!