Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Betegesen függő a macskám?

Betegesen függő a macskám?

Figyelt kérdés

A felnőtt (7 éves) cicám annyira engem akar, hogy inkább kényelmetlenül alszik, minthog engem mellőznie keljen. Ez nekem nagyon fura! Mert látszik, hogy kényelmetlen úgy neki, de mégis megteszi, csak hogy mellettem aludhasson, hogy érezze a szagomat és a testem melegét miközben alszik.

Ezenkívül rendszeresen furcsán fekszik. Nem összegombojodva mint egy normális macska, hanem mint egy ember.

Lefekszik a hasára, de a fejét oldalvást a földön, a mancsai behajlítva maga mellett, mint az emberek.

Ezenkívül mindent eltűr amit csinálok neki. Pl ha megfogom a nyaka alatt a bőrt és enyhe nyomást gyakorolok rá, akkor lefekszik! De nem simán, hanem ahogy azt a kutyáknak kell tanítani a standart szerint.

Meg ha valami nem tetszik neki akkor is csak halkan haggyál, na...- nyávog. Semmi dühösség, vagy rontombontom a részéről, csak szóban kér hogy ne csináljam, és max a mancsával próbálja ELHÚZNI onnan a kezemet, de nem pofoz!

Éjszaka mikor későn fekszek le akkor valahol lepihen aludni a szobámban, és miután lefeküdtem leoltottam a villanyt csak azért felkel, hogy bejöjjön az ágyba mellém. És bárhogyan mocoroghatok, ő nem tágít. Néha a fejemre fekszik, olyankor szó szerint taszítom el magamtól a könyökömmel de ő csak fekszik ott, meg se kottyan neki...


2013. febr. 17. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
tipikus macska viselkedés, nyugi semmi rendelleneset nem látok így a leírás alapján :)
2013. febr. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vicuska87 ***** válasza:
Sok ember örülne, ha ilyen kezes, és bújós cicája lenne! Becsüld meg!
2013. febr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kovács Pistike01 ***** válasza:
Pont olyan, mint az én thai cicám. Ez nem beteges, hanem nagyon aranyos.
2013. febr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mecse ***** válasza:

Mitől lenne beteges?


Az én cicám is ugyanilyen, semmi okod az aggodalomra.


Ahogy Évi is mondta becsüld meg, ritka kincs egy ilyen macsek, aki ennyire szereti a gazdáját és ennyire vele akar lenni illetve eltűr neki mindent.

2013. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baja.Enyém is ilyen.Ha leülünk,akkor szinte egyből beleugrik az ölünkbe,folyton rajtunk lóg.Szeret téged,ennyi az egész.
2013. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!