Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szomszéd ninja macska éjjel...

Szomszéd ninja macska éjjel bejön megjelölni mindent. Meddig tart ez, és hogy lehet elkergetni?

Figyelt kérdés

Van egy nőstény macskánk, ivartalanítva. De ezt a szomszéd kandúr nem tudja, és nagyon próbálkozik. Ma hajnal fél5kor ébren voltam még, anyám 6órakor kelt. De a két időpont között mindíg bejár a szomszéd macska, és minden létező bútort, ruhát megjelöl, hogy jelezzen a mi macskánknak.


Meddig tart ez az időszak? Sajnos szabad bejutása van a macskának a lakásba..De baromi büdös minden reggel az egész lakás. A mi macskánk valahogy nem érzi persze, csak mi..



2013. febr. 18. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És hol jut be egy macska egy zárt lakásba?
2013. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Na mindegy, akárhol is jut be, meg kell szüntetnetek a bejutását.
2013. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

> Sajnos szabad bejutása van a macskának a lakásba..

???

2013. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kertes ház, van több kis ablaknyílás az előtérbe stb, ahol ember nem fér be, de mi macskánk is ott közlekedik, azthittük annyira azért önálló, hogy elkergeti a kvannyába a többi macskát, ha be akarnának jönni..
2013. febr. 18. 14:53
 5/9 A kérdező kommentje:
Jah meg trükkös a macska. Kivárja míg be tud jönni, vagy míg mi nem vagyunk a helyiségben..
2013. febr. 18. 14:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretné a szomszéd ivartalaníttatni a macskát? Beszélj vele. Majd jól tönkremennek a bútoraitok, szőnyeg, kanapé stb, majd azt kifizeti? Olcsóbb lenne az ivartalanítás.
2013. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudtam kinyomozni honnan jön a macska. Szóval inkább csak azt kérdezem inkább, mikor fog magától leállni?
2013. febr. 18. 15:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tüzel a nőstényed, a kandúr nem fogja abajgatni. Valami másnak van ott erős szaga, inkább keressétek meg a szag forrását.
2013. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezet foghatunk... sajnos, de szerencsére nálunk ennyit nem bűzösít az idegen macska (eddig 2x éreztem). Nem hinném, hogy egy idő múlva megszűnne magától ez a bejárkálása, mert elméletileg ha a te macsekod nem tüzel (márpedig ivartalanítva nehéz lenne), akkor nem is miatta megy. Ez területjelölés. Vagy talált nálatok kaját magának vagy otthonosan érzi magát mindenesetre bejön neki a hely és uralkodni akar. Ha rajtakapjátok jól meg kell ijeszteni és kikergetni. Nálunk ez nem jött be... mondták ha kutya lenne szintén nem jönne be. Meg igen, az ivartalanítás. Már én is ezen agyalok, hogy inkább kifizetem csak szűnjön már meg ez az egész, mert szeretem a macskákat, de valahogy ez nem hiányzik. Látom ez sajnos továbbra is megválaszolatlan kérdés marad... pedig jó lenne, ha lenne rá megoldás.
2013. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!