Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskát szeretnék venni és...

Macskát szeretnék venni és nem tudom, hogy milyen macskát vegyek ami szép, hűséges bújós fajta és olcsó?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen fajták lennének jók,ebben szeretnék segítséget kérni.A pénz olyan 10000-15000ft körül!

2013. febr. 18. 21:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A sima mezei cirmos házi cica miért nem jó? Kellően bújós és ingyen van. Ahogy neveled oylan lesz.
2013. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mezei házi macska. Úgy neveled, ahogy tetszik, megfelelő tartás mellett bújós és hűséges.
2013. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyeken, facebookon rengeteg gazdira váró, szebbnél szebb cicát találni. Keresgélj köztük, hidd el, nem fogod megbánni!
2013. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
51%

Igaz! A Keverék cicák kellő meglepetéseket okoznak alom terén!


Nézd Kedves Kérdező Milyen Gyönyörű vörös macskáim vannak, olyanok mint a legtöbb amerikai filmben, és pár macskaeledelen.


[link]


Sajnos már csak 2 cicám van, nem részletezném, így jártam.


Én nagy fajta cicát akarok szervírozni, Maine Coon az 10X nagyobbra nő a hagyományos házi cicáknál.


Mindenesetre, az előttem szóló rávilágított arra hogy egy keverék, ingyenes cica is lehet 10/10


Sok sikert!

2013. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom,a rendes,fajtatiszta cicák ennél jóval drágábbak,bár igazából kutyás témakörben vagyok inkább otthon,ezért ezen a téren nem osztanék sok észt.DE!Az,,ún"mezei,házi cica ingyen van és csodálatosan bújós,kedves,többségük nagyon szép is,igazi kis whiskascicák".:) Olyat pedig ingyen is találsz menhelyen,bárhol,nagyon sok helyen nem ivartalanítják az anyamacskát,s évente,évi többször is becsúszik az alom.Sok helyen pedig még vízbe is fojtják,elássák a kicsiket,mert nem kellenek senkinek,a mi öregasszony szomszédunk ezt csinálta,hála Istennek már elvették tőle az összes cicát...Egyszóval rengeteg gazdátlan,vagy gazdira váró cica van,biztos,hogy találsz köztük neked tetszőt!
2013. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Én azt tapasztaltam, hogy a szürke cirmosok nagyon bújósak. Legalábbis nekem elég sok olyan volt és mind hízelgős volt, viszont amik más színűek voltak, azok nem annyira. De amúgy igazuk van a többieknek, hogy ingyen is lehet kiscicához jutni, fölösleges költeni rá, pláne hogy ennyiért, amit kiírtál fajtisztát biztosan nem kapsz.
2013. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

4-nek!

Tízszer nem nő nagyobbra!

Nagy lesz, de nem tízszer.

Viszont tudni kell a fajtáról, hogy nagyon kiskorában dédelgetni kell, mert ez a fajta bizony ha nincs sokat szeretgetve, meg főleg kicsiként emberek között, utána már nem tudja az idegeneket elviselni.

2013. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

Ha van felesleges 15000Ft-od, vegyél egy olcsóbb aranygyűrűt!

Az állatokat szeretni kell, nem pénzben értékelni!

Vagy fogadj be egy házi cicát, és azt a 15000Ft- ot, költsd olyan dolgokat amelyek, a cica kényelmét biztosítják. pl- fekhely, kaparófa, különféle játékok.

Neveld szeretettel, ez a legfontosabb!

A házi cicák között, is vannak különösen szépek.

Az enyém pl. krémszínű. Kiskorában világító kék szemei voltak. Sokan azt hitték, hogy fajtatiszta, pedig csak egy feleslegessé vált kiscica volt, akit utcára akartak tenni. Szerencsére, jó időben voltam jó helyen, így ez, nem történt meg.

Egyébként nagyon bújós, imádni való cica.

2013. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Oéyan áron, ahogy szeretnéd, nem kapsz tisztességes tenyészetből cicát. Nézegesd a különböző állatmenhelyek honlapjait, rengeteg szép cica van.
2013. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Vicuska87 ***** válasza:
81%

Hozz ki a menhelyről egy cicát, hidd el nagyon hálás lesz neked!

10-15.000 ft körül nem lehet fajtatiszta cicát vásárolni!

2013. febr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!