Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel etessem tunoros cicámat?

Mivel etessem tunoros cicámat?

Figyelt kérdés

Keressek neki speciális tápot..........vagy elég valamilyen általános jó minőségű? Ha speciális étkezésre fogom, mi legyen a fő szempont? Mi az amitől, bár a kondíciója megmarad, kevésbé táplálja a daganatos sejteket?

Most elsősorban a napi étkezés megoldására, nem a táplálék-kiegészítőkre gondolok.

Előre is köszönöm a segítséget.


2013. febr. 19. 10:18
 1/2 Maxitabi ***** válasza:

Nincs egységes álláspont ezügyben.. Nem fogsz találni spéci tápot.. Bár a vesekímélő, könnyen emészthető táp a legjobb talán. Egyesek azt ajánlják, hogy semmi cukor, mert az táplálja a daganatos sejteket; semmi gabona-mert a szénhidrát sem jó, mások ennek ellentétét állítják.

Én ajánlanám mindenképpen a magas hústartalmú konzerveket cukor,gabona nélkül (pl landfleisch, schesir, leonardo, grau,porta 21)és az uilyen száraztápokat (pl orijen, acana,).

És feltétlenül deutérium mentes víz!!!

2013. febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves Maxitabi!

Köszi a választ. Én is belefutottam a különböző vélemények tengerébe. Hasonló az álláspontom a tiedhez, így ezt folytatom.

2013. febr. 20. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!