Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ennyi idős cica mennyire...

Ennyi idős cica mennyire nevelhető? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Kaptam egy cicát, két éves, szobatiszta, könnyen tanul, viszont eddig földszinti lakásban lakott, é kiugrálhatott az ablakból, most viszont a harmadikra került, és innen is próbált már párszor. Azt mondják többen is, hogy nem lehet már megtanítani rá, hogy ne menjen ki, de én azért bízok benne, hogy de, mert nagyon megszerettem. Cica szakértők, szerintetek mennyi esély van rá?

2013. febr. 20. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megtanítani nem lehet, főleg, hogy eddig az ablakon közlekedett, elég veszélyes így a helyzet. Szerelj az ablakra macskahálót,rácsot,vagy fém szúnyoghálót, ez bevett szokás a macskatartóknak. Így nem tud kiesni, de nézelődhet bármikor.
2013. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Eyébként is nagyfokú tévhit, hogy bármelyik macska nevelhető arra, hogy ne ugorjon ki az ablakon. Elég egy madár, egy légy stb., amit meg akar fogni. Lehet kapni spec. macskahálót, azt szerelj fel. Erős, ellenáll az időjárásnak. Ha szúnyogháló mellett döntesz, masszívan fel kell erősíteni, nehogy kizuhanjon.
2013. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom: nem fogja megtanulni, ne is számíts rá. Feltétlenül biztonságossá kell tenni az ablakokat.
2013. febr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat!
2013. febr. 22. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!