Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sürgős! Meg mérgezték a...

Sürgős! Meg mérgezték a macskámat? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
A macskám habosat hányt és ha megfogom,fölemelem vagy megfogom a hasát összeesik!Enni evett nem tudom mennyit mert én megetettem,de nyávogott,ezért anya is megetette mert azt hitte éhes,de azt már nem ette meg és így nem tudom h evett-e.Ma már nem tudom állatorvoshoz vinni mert busszal beutazni a városba ilyenkor egy haldokló cicával,úgy h még szállító doboz sincs...De félek h nem éli meg a reggelt!Mit csináljak?Egyátalán ez milyen betegség jele? Megmérgezték?(bocs a helyesírásért,siettem!)
2013. febr. 22. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem mindenféleképpen el kellene vinned valahogyan orvoshoz, nem biztos hogy mérgezés, de nagyon nagy baj lehet, ha össze is esik..
2013. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Milyen macskatartó vagy te, hogy

1. Nincs szállítódobozod

2. Nincs vészterved arra az esetre, ha a macskád sürgősen ellátásra szorul?


Nem tudok mit mondani, a macska valószínűleg mérget ehetett (nem feltétlenül kell külön megmérgezni ehhez senkinek) és nem fogja megérni a reggelt. Gratulálok.

2013. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Hiába pontoztál le, attól még ez az igazság. Az én macskám nyáron lett rosszul az éjszaka közepén. Azonnal felütöttem a google-t, hogy hol van a legközelebbi állatorvosi ügyelet és bár egy rohadt vasam sem volt ezt külön kihangsúlyozom, felhívtam az első találatnál talált számot. Nem itt szarakodtam, hanem cselekedtem és a macskám 45 percen belül el lett látva. Úgyhogy most fogod a macskát, berakod egy sporttáskába, hívsz egy taxit és elmész vele a legközelebbi állatorvoshoz vagy ügyeletre. Egyszerűen felháborító az ilyen. A macskatartás nem annyiból áll, hogy elé rakjuk a macskatápot meg gügyögünk neki!
2013. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Ne a kifogást keresd, hanem ülj fel a buszra a macskával, neki mindegy, hogy dobozban vagy szállítóboxban lesz. Ha ezt nem teszed meg érte, esélyt sem adsz neki.
2013. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Ja és azt is megosztom most veled, hogy az állatnak JOGA van betegség esetén az ellátáshoz, a fájdalomcsillapításhoz és a gyógyulás esélyéhez. Nem a kisujjamból szoptam, ennek utána lehet nézni.
2013. febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Egy kartondoboz is megfelel most, úgysem fog kiugrani. Mindenképpen vidd orvoshoz, mert nem biztos, hogy megéri a reggelt.

Amúgy mérgezésre tejet szoktak javasolni, de attól függ, mennyit evett belőle.

2013. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Beleteszed egy kartondobozba és elviszed állatorvoshoz mert te otthon nem tudsz semmit tenni csak végignézni ahogy kínok között elpusztul. Max tejet itathatsz vele de az vajmi kevés. Ha nagyon pattog a sofőr veszel a macskának egy jegyet. És igenis be kell buszoznod a HALDOKLÓ macskáddal. Az állattartás nem csak jó dolgokból áll. Felelősséget vállaltatok egy életért. Hát mentsétek meg!
2013. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nincs egy segítőkész szomszéd -ismerős aki akár benzinköltség ellenében segítene bevinni az állatorvoshoz? Másik lehetőség: lehet nem olcsó, de van olyan állatorvos aki non-stop házhoz megy, keress rá a google-n . Ha gyors segítséget kap, talán még meg lehet menteni, vagy ha sajnos nem, akkor sem kell feleslegesen szenvednie! Én beírtam a keresőbe: állatorvos házhoz megy adott is ki non-stop mobil állatmentőt. Most a cicád a legfontosabb!!!!
2013. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Ilyenkor ne a pénzen gondolkozz ! Ha kell hívj taxit vagy sétálj el a cicával ! Ne gyakorikérdésekre írd ki az ilyeneket, és ne otthon ülj, egyértelmű, hogy csak az ORVOS tud vele csinálni valamit. Büszke lehetsz magadra, felelős állattartás!

És örülj neki hogy a cicád még veled van, ha így bánsz vele. Még a 80 éves öreganyám is kihívta az állatorvost a cicához, és ennek köszönheti az életét

2013. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na mi lett a cicával? Elvitted orvoshoz? Él még szegénykém?
2013. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!