Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez nem hülyeség?

Ez nem hülyeség?

Figyelt kérdés

Ez szerintem eléggé az: egy ismerősöm azért nem vesz macsekot, mert hogy ő szemüveges, és "furcsán" nézne ki, hogy a macska meg remekül lát.

Azt magyarázom neki, hogy hülyeség, de semmi... tippek?


2013. febr. 23. 17:49
 1/6 Mecse ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos hogy értem a kérdést ezért elnézést de elröhögtem magam rajta :D...


Mi köze a 2 dolognak egymáshoz, mármint...Mi van? :) Mi nézne ki furcsán?! Akkor kutyája se legyen mert nem olyan jó a szaglása mint nekik. Vagy papagája sem, mert nem tud repülni? Mi a hóhér? :D


Esetleg az ismerősöd nem szeretne macskát és kínjában nem tudja mivel magyarázni? De komolyan ennél bármi jobb érv.


Lehet hogy csak viccelt(?).


Elnézést hogy nem hasznos a válaszom, de nem tudom értelmezni a dolgot...

2013. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amúgy meg szeretne cicát és emiatt nem? Ha nem is szeretne, akkor ez van, mindenkinek megvan a saját "hülyesége".

Ha meg szeretne, akkor meg tényleg nagy hülyeség, hogy emiatt nem vállalja be.

Jajj... látszik én is ráérek, hogy ilyen hülyeségekkel foglalkozok. Bocsi... :)

2013. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is hülyeségnek tartom...
2013. febr. 23. 18:08
 4/6 A kérdező kommentje:
szeretne, csak ezért nem vesz!
2013. febr. 23. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez jó nagy marhaság! Ez most komoly?
2013. febr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem vagy nem is szeretne igazán cicát vagy van van valami pszichés baja a szemével, szemüveggel, magával kapcsolatban, ami erősebb a vágyánál. Néha furák az emberek és lehet nem kéne lekicsinyelni más problémáját csak azért, mert mi értelmetlennek és hülyeségnek tartjuk. Egy cicus, mint minden állat felelősséggel jár, viszont sok szeretetet is tud adni, lehet jót tenne a szemüveges ismerősödnek. Pontosan persze nem tudhatom, de ha jól veszem ki, te is szeretnéd rábeszélni és tippeket kérsz hogyan tedd ezt meg. Szerintem ha igazán szeretné, akkor annyira erős lesz benne az elhatározás, hogy legyőzi a "furcsa" kifogását.
2013. febr. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!