Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák megölhetik egymást?

A macskák megölhetik egymást?

Figyelt kérdés
Mostanában ugye párzási időszak van és meg vannak órülve.már 3 macskánk tűnt el,2 lány és egy fiú.Az egyik lány 3 hete,a fiú 2 hete a másik lány pedig 3 napja.A szomszédnak van egy bazi nagy kandúr macskája aki állandóan ide jár a mi udvarunkra és verekszik a mi macskáinkkal.Anyukám mondta h látta ahogy az egyik macskánkat vonszolja egy farakás alá.Hiába kerestük mindenütt az eltűnt cicákat nincsenek sehol.ma reggel a szomszéd macskáját megtaláltuk a fészerünkben az egyik kismacskának pedig szó szerint ki volt harapva egy darab a nyakából a húsa is látszik :'( Létezik h ez a macska a másik 3-at megülte és azért nem jönnek elő?
2013. febr. 23. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Létezik. A macska ragadozó állat, ezért tud ölni, ugyanúgy, ahogy a kutya.
2013. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mecse ***** válasza:
78%
És akkor olyan kérdések születnek hogy miért javasolják itt az emberkék sok kérdésre válaszként az ivartalanítást... Hát én nem is tudom mit mondjak.
2013. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg ivartalanítás? Olvass utána!
2013. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én hiába ivartalanítom nem ők bántják egymást hanem a szomszédmacska piszkálja őket! Hiába zárjuk be őket éjszakára az a rohadt dög egyszerűen odébbtolja a cserepeket és bemászik hozzájuk!
2013. febr. 23. 18:52
 5/9 anonim ***** válasza:
A másik macska se akarja, majd őket bántani, mivel nem fogják jelölni a területet és a hormonok meg egyéb szarok se fogják vonzani.
2013. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Vicuska87 ***** válasza:
19%

Hát erre azt hiszem nincs több kérdésem!

Szóhoz nem jutok! Persze a macska eltolja a cserepeket, mert az egy izomkolosszus nem? Ugyanmár!


Tarts kevesebb macskát, de azt ivartalaníttasd!!!!

2013. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért haltak, meg, mert te nem ivartalaníttattad őket. Úgy nem verekedtek volna egymással a területért. Nekem miért nem halnak meg rakásra macskáim? Érdekes... Felelős állattartásnak hívják!
2013. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg de altalaban direktbe szerintem nem, altalaban annal hamarabb kotrodik el a masik a teruletrol. Egyebkent ha a szomszede a buzder macska, hiaba ivartalanit, az mar csak a kaja miatt is jonni fog, ha mar odaszokott...
2013. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mit bántjátok a kérdezőt, én tökre megértem, hasonló cipőbe járok és most figyeljetek: 1 fiú macskám van és IVARTALANÍTOTT, mégis a többi mocskos bakmacska betalálja, hót' mindegy h ivartalanítva van-e vagy se. Jó gazdija vagyok, de mit tegyek ha nem lehet már lassan kiengedni, mert jön a sok rohadt mocska...:(
2014. jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!