Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Panzi Spot on bolha és kullanc...

Panzi Spot on bolha és kullancsirtó cseppek?

Figyelt kérdés
Próbálta már valaki? Mennyire jó?

2013. febr. 23. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia ez nem annyira jó termék, inkább frontline combo vagy én advantixet használok az advantix nagyon jó 2 kutyám van egyik se volt se bolhás se kullancsos
2013. febr. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Árakat írnál? Köszi!
2013. febr. 24. 08:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Fypryst cseppet tettem a macskára és nyolcadik napja vergődik kínjában tőle. Persze össze szarja az egész lakást és vergődés közben behugyozik kínjában... Hajrá használjátok ti is ha kedvetek támadna.. Nem biztos hogy túléli. Ha mégis akkor csak annak köszönhető hogy 24 órában nővérkeként ápolom mint egy elfekvő beteget... szar, hugy hányás, ordítás a kíntól, kosz bűz, legyek napi kétszer fürdetem és fecskendővel etetem és itatom. milyen zseniális ötlet ez hogy a macskát megmérzgezni és ha ezt a mérgezett vért issza a bolha akkor majd a bolha is megdöglik 3 hétig..??
2015. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bizonyos bolhairtók a cicák számára MÉRGEZŐEK!!! De ami cicára jó, azzal is vigyázni kell, az érzékenyebbeket megölheti. Én nyakörvvel jártam így, szerencsére, miután levettem, hetek alatt, de rendbejött.
2015. jún. 15. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!