Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet hogy a macskám vemhes?

Lehet hogy a macskám vemhes?

Figyelt kérdés
Aszt olvastam hogyha egy cica vemhes akkor többet eszik az átlagosnál az én cicám többet eszik de nem tudom biztosra mert ez már így megy 5 napja és még nem látok más jeltet
2013. febr. 23. 21:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és a hasa hirtelen megnőtt
2013. febr. 23. 21:46
 2/9 anonim ***** válasza:
Hála neked és a hasonlóknak sose fogynak ki a menhelyek. Biztos vemhes, majd ne felejtsd el ultrahangra vinni és vitaminokat adni neki, a kölyköket pedig beoltatni. Persze egyiket se teszed, miért is. Mikor változik már meg az állattartás??
2013. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy mi most akartuk vinni a cicát ivartalanításra de a szomszédunknak van vagy száz macskája és nehéz volt elkerülni
2013. febr. 23. 21:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy vemhes, viheted ivartalanításra. Bár nem vagyok a híve ennek, jobb lett volna megelőzni. Akkor engedd szülni, ha minden kismacskának lenne rendes gazdája, aki később ivartalaníttattja őket.
2013. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet vemhesen ivartalaníttatni, nem túl szép de lehet, és talán jobb, mit még 1-6 gazdátlan kiscica.
2013. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy én nagyon szeretem a macskákat és inkább találok nekik gazdát
2013. febr. 23. 22:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem, épp ezért egyik macskám sem szült, mert ivartalanítottak 5 hónapos koruktól.

Aztán ivartalanítás, mert millió macska várja gazdáját, ne vedd előlük az esélyt.

2013. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én azért nem szeretem az ivartalanítást mert nekik is adott az élet egy esélyt de az ívartalanítás megöli őt
2013. febr. 23. 22:19
 9/9 borcsi02 ***** válasza:
Adott egy esélyt az életre,igen-de milyen életre?Már csak ez a kérdés. Ha úgy döntesz,nem viszed ivartalanítani most a cicád, akkor nagyon fel kell készülnöd rá és kizárólag a te felelősséged(!!!), hogy gazdát találj mindegyik kicsinek, egy jó helyet, ahol annyira szeretik őket, hogy jó soruk legyen, kapjanak oltást, ivartalanítsák őket,stb. Nem tudom,erre mennyi az esély manapság, arra már jóval nagyobb, hogy a 'nyakadon maradnak', és akkor annyival több cicával állsz majd ott és kerülsz abba a helyzetbe, hogy még őket is ivartalanítani kell, ami sokkal több pénz. Be tudod ezt vállalni? Hiszen még ezt az egyet sem vittétek el műtétre. Úgy érzem, te hajlasz afelé,hogy megszülessenek a kicsik,ez nem is lenne gond, de akkor tényleg tedd majd oda magad,amikor a gazdikeresésre kerül a sor!
2013. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!