Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elment a cicám, vissza fog jönni?

Elment a cicám, vissza fog jönni?

Figyelt kérdés
Szóval úgy volt hogy mentünk volna az állatorvoshoz de amikor anya előállt az autóval megijedt (a kezemben volt) megkarmolt próbált kiugrani a kezemből és hát sikerült neki. Elszaladt, gondolom szegény nagyon megijedt :/ Már volt hogy elment kétszer is de mindig visszajött! Most attól félek nem jön haza mert annyira megijedt :( 9 hónapos de eléggé hozzánk szokott, van esély hogy hazajön vagy nem jön haza mert azt hiszi megint lefogjuk és elakarjuk vinni(gondolom neki ez jött le belőle...)? Amúgy kislány cicáról van szó.

2013. febr. 25. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vissza fog jönni :) ne izgulj! főleg ha ma történt,hagyd,hogy picit lenyugodjon!
2013. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vissza fog menni.

Viszont vegyetek neki egy szállító boxot, abban vigyétek majd dokihoz.

2013. febr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én voltam olyan béna és rosszul zártam be a szállítódoboz kis rácsát. Mondanom sem kell, hogy kipiszkálta út közben és kiugrott. Szerencsére nem jutottunk messzire, úgy sajnáltam szegényt, de nekem rögtön visszajött, ahogy hívtam és mintha mi sem történt volna.

Hívogassátok sokat, szerintem visszamegy. Gondolom magától is, ha megéhezik. Én is azt hittem, hogy a cicám utálni fog ezután, de mintha ők nem jegyeznék meg ezeket a bakikat vagy az én macsekom lenne ennyire nagylelkű velem és elnézné a bénaságaim...

Amúgy még nem ment haza?

2013. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De, éppen ma jött haza! Köszönöm a válaszokat :)
2013. febr. 26. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:

:)))))

Örülök és köszi, hogy leírtad.

Gyömöszöld meg sok szeretettel.

2013. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!