Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elkaphatom a macskámtól a...

Elkaphatom a macskámtól a fülrüh atkát?

Figyelt kérdés
:(
2013. febr. 25. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Még mindig nem vagy képes elvinni? Még vársz pár hónapot vele? Szánalom.
2013. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Összetévesztesz valakivel, és véletlenül se a kérdésre válaszolsz. -_-
2013. febr. 25. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem válaszolok, mert akkor megnyugodhatna a lelked, a macska pedig szép lassan megsüketül.
2013. febr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Okéé... :D
2013. febr. 25. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Most elolvastam, hogy mi is pontosan ez a fülrüh atka.

Remélem te is utánaolvastál, ha tudod, hogy ez a baja a macskádnak. Csak akkor tényleg nem értem, hogy miért nem viszed dokihoz? Magától nem fog meggyógyulni neki, sőt tovább is terjedhet. Ez már tényleg kínzás az állattal szemben.

Viszont tuti nem olvastad el, mert akkor tudnád, hogy terjed-e emberre.

Vidd el a cicád!

Tudom, hogy költségekkel jár (gondolom azért nem egy vagyon), de én inkább nem ennék, de akkor is elvinném. Vidd el, magától nem gyógyul meg!!! Ha meg voltál vele, akkor meg türelmesen kezeld tovább, idővel elmúlik, de foglalkozz vele, KÉRLEK!


"Hogyan gyógyítsuk a rühös fülű macskát?

Az állatorvos csipesz és vatta segítségével először eltávolítja az állat füléből a barnás, törmelékes váladékot, majd fülcseppet csepegtet a fülébe. A kezelést a gazdi otthon folytatja: még jó pár hétig minden nap kétszer használja a fülcseppet, hogy a cica végleg megszabaduljon az őt kínzó parazitáktól.Segíthet a javulásban a csepegtetős készítmény, a Stronghold is, ennek ugyanis van atkaellenes hatása is, de tudni kell, hogy egy masszív fertőzöttség esetén ez ritkán elegendő a javuláshoz. A hatásos kezeléshez azonban elengedhetetlen a napi fülkezelés, megfelelő atkaellenes fülcsepp (Oticat) használatával."

2013. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy nem viszem dokihoz? Ez a h*lye válaszoló azt se tudja ki vagyok! :D
2013. febr. 25. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!