Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elő kerülhet még az eltűnt...

Elő kerülhet még az eltűnt macskám?

Figyelt kérdés

Szegény kis párát tavaly októberben találtam kidobva egy földesúton gyámoltalanul. Majdnem belefért a tenyerembe. Most már elég szépen felcseperedett és megerősödött. Nem sok reményt fűzök hozzá mert nemrég egy másik macskámat mérgezték meg. A cica a mai nap folyamán nem jelentkezett csak eddig, de valahogy érzem neki is mérgezés általi halála lett. Sejtem ki lehetett csak bizonyítani nem tudom hogy ő volt e. De ilyen jókat kívánok neki:

1; Kívánom, hogy aki ezt tette szeretett kis cicámmal, annál hamarosan diagnosztizálják a rák egyik agresszív fajtáját, aztán kezdjen el szépen leépülni, szenvedni. Legyenek óriási fájdalmai, úgy, hogy ne tudjon dolgozni. Aztán amikor már mindene elveszett, háza, autója, családja, akkor dögöljön meg szépen.

2. Meghívnám egy pohárka(!) italra és elkezdenék beszélgetni vele a sivár, piti kis életéről és amikor már látom, hogy lassan hat a fagyálló...

3. Ha a büntetése börtön lenne, akkor remélhetőleg valami 150 kg-os, enyhén homoszexuális hajlamú cellatársat kapna. És akkor megkapná mindig a napi adagját, mint más a C-vitamint.


2013. febr. 25. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Macskát lehet lakásban tartani, vagy elkerített részen, a saját udvarodon belül. Ott nem mérgezi meg senki. Különben olyan emberekkel fut össze, mint:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__4050780-hogy..

Rajtad áll, mennyire vigyázol rá!

2013. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen. Ilyeneket meg le kellett volna már dobni csecsemőkorukban a Taügetosz-ról (taigetosz), mert semmi hasznuk sincs emberi szempontból.
2013. febr. 25. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!