Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy csúnyán sérült...

Találtam egy csúnyán sérült cicát. Nem tudtam befogni, hogy orvoshoz vigyem, hívtam az Illatos útiakat. Most írtam emilt nekik, hogy ha él a cica, fizetem a költségeket, és örökbe akarom fogadni. Mennyi az esélye, hogy nem altatták el?

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 00:13
 1/5 Vicuska87 ***** válasza:
72%
Az attól függ, milyen súlyosak voltak a sérülései, ezt az orvos dönti el! Nagyon jól cselekedtél, és remélem, hogy minden rendben lesz!!!!
2013. febr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon súlyosak a sérülési,akkor nem hiszem,hogy elaltatták.
2013. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Valletta ***** válasza:

Majd megírják, hogy él-e még vagy sem, a honlapjukon is meg tudod nézni, hogy fenn van-e már.


Az egyébként szerintem nem fog működni, hogy benn van a macska, te meg fizeted a költségeit, ez nem menhely, nincs ideiglenes vagy virtuális örökbefogadás. Vagy örökbefogadod, vagy benn marad és csinálnak vele, amit akarnak. Jellemzően nincs sok macskájuk, hamar kiviszik őket.

2013. febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, hogy gyógyítgatni fogják az Illatoson :((
2013. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Valletta ***** válasza:
Utolsó, de bizony gyógyítják őket, nem is akárhogy. Ajánlom figyelmedbe ezt a blogot, amit egy, a telepen dolgozó állatorvos vezet: [link]
2013. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!