Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 16-20 órás autóútra mennék a...

16-20 órás autóútra mennék a cicámmal. Miben szállítsam?

Figyelt kérdés
A nagy ketrec lenne a legjobb megoldás, mert abba belefér a cicaalom és kaja, víz is. De az lehet hogy nem megoldható. A legnagyobb hordozóba ami kapható (kétmaácskás) ha teszek almot akkor fogja tudni használni? Tremészetesen minden használat után tisztítanám. És időnként kivenném kicsit az utastérben hámmal hogy egyen-igyon.
2013. febr. 26. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos:D de amúgy vigyázz vele,mert a macskák könnyen riadnaj az ilyen motorzúgásoktól.Nekünk pl végig nyávogta a 4órás utat :D bár mondjuk volt hogy elszundított közbe.
2013. febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez nem egy problémás macska, rendszeresen utaztam vele 4 órákat, de ez kissé hosszú lesz
2013. febr. 26. 14:21
 3/10 Valletta ***** válasza:
Ha van nagy szállítótok az jó, bár én kétlem, hogy egy utazáshoz nem szokott macska használná az almot ilyen körülmények között. A boxba be tudod tenni a kajáját és a vizét is (ha addig megálltok), nem szükséges hozzá kivenni.
2013. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy meg lesz rémülve, hogy nem nagyon akar majd enni, inni, pisilni. Ne tegyél be neki almot, csak foglalja a helyet, kényelmetlen lesz. Ha nagyon kell neki, azt úgy is látni fogod rajta, akkor megálltok egy kicsit, beteszel almot, ti is pihentek, és talán a cica is pisilni fog. Etetés is pihenő időben legyen.
2013. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hosszú 20 óra klotyó nelkül egy cicának? nem szívbajos cicus különben, nem szokott félni az utazástól. Nyugodtan nézelődik vagy bealszik.
2013. febr. 26. 19:34
 6/10 Maxitabi ***** válasza:

Szerintem az almot ne a szállítóba tedd,hanem egy külön tálcát vigyél neki..

Én egyszer vittem a macsekot Olaszo-ba, 11 órát utaztunk és a cica nem használt semmit,nem evett,nem ivott,pedig 2 óránként megálltunk,kínáltuk. Kiengedni csak akkor tedd,ha nyugodt cica és megmarad az öledben..

De szerintem nem lesz gond!

2013. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sima macskaszállítóba, vigyél hámot, kb. 5 óránként szállj ki vele, itasd meg, ha kér, etesd meg, kicsit mozogj vele.
2013. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Párszor megesett, hogy ilyen hosszú útra mentem a cicámmal. Soha nem wc-zett út közben és sajnos nem is nagyon evett. Én úgy csináltam, hogy a kocsiban ki volt engedve (soha meg nem kísérelte, hogy kiugorjon mikor kinyitottam az ajtót) és többször megálltam órákra, hogy egy pisit kicsikarjak belőle (vagy hogy egyen egy pár falatot legalább). Ezekre nem tartott igényt, inkább nézelődött meg aludt.
2013. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nemrég volt egy kis májproblémája mert nem evett pár napig (egy másik macska bestresszelte). Ha egy napig nem eszik megint nem lesz megint baja a májának? Gyökér légitársaságoknak közelébe sem megyek egy védtelen kis állattal, hallottam a rémtörténeteket szóval más opció nincs csak a buszút.
2013. febr. 27. 11:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően semmi baja nem lesz egy cicának, ha egy napig nem eszik. Viszont mivel a tiéd nemrégiben pont emiatt beteg volt, ezért szerintem kérdezd meg az állatorvost, biztos ami biztos alapon.
2013. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!