Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik macskahordó-macska wc...

Létezik macskahordó-macska wc egyben?

Figyelt kérdés
Ha igen, merre kapható ilyesmi? Köszi!
2013. febr. 26. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem létezik,legalábbis még nem hallottam ilyenről.
2013. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Valletta ***** válasza:
Én még nem hallottam róla. Ha az lenne a cél, hogy fedett macska wc-t is szeretnél, meg hordozót is, de ez így túl drága, akkor vegyél akkora alomtálcát, ami belefér a szállítóba. A legtöbben úgyis leveszik a zárt wc-k ajtaját.
2013. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem pont olyan macska wc kell, ami zárt, mert eddig 2 alomtálcát is vettem, és még mindig nem elég magas neki.. Imád játszani az alommal és képes kikaparni több maréknyit belőle. Ha zárt lenne akkor gondolom megoldódna. És lassan jó lenne egy hordozó is, azért gondoltam, hátha van kettő az egyben, mert elég drága egy zárt wc és egy hordozó együtt.. :) De ezek szerint még nem találták fel. :( :D
2013. febr. 26. 22:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez nem túl praktikus.

Gondolj bele, hogy mondjuk éri valami baleset a cicusodat, neked meg hirtelen vinni kéne, de nem tudod, mert még ki kell öntened az almot, kimosnod a tálcát...

Kívánom, hogy soha ne kerülj ilyen helyzetbe, de bármikor előfordulhat. Nekünk sajnos már volt ilyen.

Vagy pl lesz valami olyan betegsége ami miatt minden nap kell menni szurira. Akkor minden nap kiöntöd a teljes almot és kipucolod a tálcát?

Nézz körül vaterán, ott egész olcsón tudsz ilyeneket használtan venni. Ha jól kimosod, esetleg ecetes vízbe kicsit beáztatod, akkor nem fogja érezni rajta a cicád az idegen szagot.

2013. febr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!