Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Észrevettem ahogy a macskám...

Észrevettem ahogy a macskám kitépett egy csomót a plédből és lenyelte. Ki fog jönni vagy vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Szőrlabda oldó tápot is kap, de mióta észrevettem, nem adtam neki, hogy kijöjjön a saját szőrével együtt. Ma hányt is, de semmilyen szőrt nem láttam benne. Aggódok, hogy egyáltalán ki tud-e így jönni, most ez elég volt-e, vagy továbbra se adjam a szőroldót. Orvos hogyan tudná megállapítani hogy rendben van-e?

2013. febr. 27. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
"Orvos hogyan tudná megállapítani hogy rendben van-e?" Pl. úgy, hogy elviszed hozzá és elmondod, mi történt?
2013. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendkívül hasznos választ! :D MONDJUK, arra gondoltam, hogy azt hogy tudja megállapítani, hogy még a gyomrában van-e a kérdéses anyag, vagy kihányta...
2013. febr. 27. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
a hányásban én se szoktam látni szőrt, pedig valszeg attól hány. Szerintem nem lesz semmi baja...valamelyik irányban kijön belőle, elég, ha akkor viszed az orvsohoz ha vmi rendelleneset tapasztalsz
2013. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kikakilta a cicus a pléddarabot?
2014. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!