Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Leopárdpettyes a macskánk! Mitől?

Leopárdpettyes a macskánk! Mitől?

Figyelt kérdés
Nagyon szép vadas színű cicánk van. A nyakán/vállán, hasán és oldalán leopárd mintás a szőre, a végtagok csíkosak, a háta sötét... Találtuk.
2013. febr. 28. 19:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A feje csíkos még.
2013. febr. 28. 19:58
 2/12 Prym válasza:
ilyen a genetikája
2013. febr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mégsem terem pettyes macska minden bokorban... Vagy igen?
2013. febr. 28. 20:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Tegyél fel róla képet, mert van sima cirmos is, akinek csíkok helyett inkább pettyei vannak néhány helyen.
2013. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát... Nem tudom. Nem találtam vele teljesen megegyezőt, de majd róla is teszek fel akkor holnap. Először a cirmosat google-ztam na ott csak a csíkos volt, meg azok az ezüst cirmosak.

[link]


Talán erre hasonlít a legjobban. Kivéve, hogy a vállánál tényleg leopárdszerű a minta + vadas színe van, és az oldalán nagyon halványak a foltok. Egyébként nagyon szép. ^^ A hasa is pöttyös.

Van rajta kívül még macskánk, ő cirmos-csíkos macska.

2013. febr. 28. 21:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is cirmos, de a hasa, oldala pöttyös, a feje, lábai és a farka pedig csíkos, a hasa vöröses, míg a többi része sima cirmosra jellemző szín, az álla fehér. Az anyja sima házimacska, az apját nem tudom, az lehet, hogy valami különlegesebb... Az enyémnek legalábbis hatalmas fülei és szemei vannak, jellemre se teljesen olyan, mint az eddigi macskáim, pedig volt már pár. de szóval a tied is jó eséllyel vagy sima házi macska, vagy valami félvér. :)
2013. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-os a tied trikolor színű házimacska. :) (google)
2013. márc. 1. 15:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Elvileg még nem számít trikolornak, mert nem vörös, csak olyan vöröskés... Bár ezt orvos mondta, nem tenyésztő :)
2013. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az enyém tricolor cicus, fekete-vörös-fehér, pettyes, foltos, csíkos. Szóval elég változatos lehet a szőr akár egy macskán is.
2013. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A trikolor általános házimacs szín, a nőstények nemtom milyen kromoszómája teszi. Persze ettől még nagyon szép, és érdekes.
2013. márc. 1. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!