Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fedett, filteres macskawc-t...

Fedett, filteres macskawc-t szeretnénk venni a 2 szobamacsekunknak panelba. Ki milyet javasolna? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ki milyet, vagy inkább melyiket javasolná? Konkrét javaslatokat szívesen fogadok, de akár helyeket is, ahol érdemes szétnéznünk.

Az ár fontos szempont, de nem ragaszkodunk a legolcsóbb megoldásokhoz. Természetesen olyat szeretnénk venni, amihez nem drága a szűrő, hiszen azt időnként cserélni kell, ezzel célszerű számolni már most vásárláskor.



2013. márc. 1. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj, nem teljesen a kérdésedre válaszolok, de hátha hasznos...

Én ilyet vettem fressnapfban, ebben is van szűrő, csak nem cserélhető (legalábbis én 1 éve nem cseréltem).

Amikor vettem, akkor a rózsaszín csak 1000 Ft-ba került.

Érdemes nézni a fressnapf honlapján az akciós újságot, szoktak jók lenni, de mindenképpen neten is nézz szét.


Szerintem ami nagyon fontos szag szempontjából, hogy jó minőségű almot használj. A szilikátosok is nagyon jók, de engem zavart, hogy a pisi miatt nagyon elsárgult. Ami nekünk nagyon bevált, az a következő:

[link]


2 hónapra simán elég, és a vendégek sokszor el is felejtik, hogy cicát tartok.

Az ajtót levettem a wc-ről.

2013. márc. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az előzőből lemaradt a link a wc-ről:

[link]

2013. márc. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én használtam Premiere Excellentet, mert mindenki azt ajánlotta. Jó volt jó volt, de ugyanúgy fogyott, mint a többi, nekem drága volt annak ellenére, hogy egy hónapig tartott csupán. Én Cirmi kamillás macskaalmot használok, amiból 5l 500.,- szintén a Fressnapf-ban. Reggel és este kitakarítom, és nincs büdi. Nálam ráadásul nyitott macskaalomtálca van. :)
2013. márc. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Több embertől hallottam, és én így teszek, nem használom a szűrőt. Nálam a macskák azzal játszottak, kitépték a helyéről. Egyébként nem sok hasznát láttam, mert ha belekakilt a macska, ugyanúgy büdi volt, de mindig kiszoktam venni hamar, ha otthon vagyok épp. Használj jó almot, aminek nincs szaga, és akkor nem kell a filter. Egyébként szerintem mindegyikbe jó ugyanolyan fajta, ha jól emlékszek 3 hónapig elég egy pár, és kb 1000Ft. A fedett macskawc, amit az első belinkelt, az teljesen jó, nekem is hasonló van, 6000Ft volt egy kisállat eledelboltban. Neten is rendelhetsz, de ott még hozzájön a postaköltség, [link]

Kb 5-6 ezer Ft-ból kijön egy jó fajta. Amiben nincs filter tartó, az valamivel olcsóbb.

2013. márc. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mi az ALDI-s macskaalmot használjuk, nekünk az bevált, és árban is kedvező, azt hiszem pont ezen az oldalon javasolták.

2 macsekunk van, az egyik nagyra fog nőni, ez már most látszik, szóval valami nagyobb méretűt fogunk venni valószínű.

2013. márc. 1. 14:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Zooplus-nál meg a Zoofast-nál van nagy választék, de mindkettő szállítással dolgozik, szállítási költséggel együtt pedig már nem olcsóak. :(
2013. márc. 1. 14:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Dobj be a macska wc mellé pár konzervet vagy játékot, 8900Ft-tól ingyen kihozzák Zoofast-ról. A Zooplusnál is ingyenes 10.000Ft felett, kevéssel alatt pedig csak pár száz Ft a postaköltség. Tápokat egyébként netről olcsóbban kapsz, nem szoktál onnan rendelni?
2013. márc. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nniki175 ***** válasza:

Szia

Én ezt ajánlanám,nekünk is ilyen van,a szűrő filter nem tudom mennyibe kerül,mert még nem cseréltem

[link]

Macsaka alomból 1 cicának 1 hónapig elég a Tescoba kapható kristályos macskaalom,a neve most nem jut eszembe...3,8 L-es a legkisebb kiszerelés belőle,én azt szoktam venni

2013. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!