Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Royal Canin száraztáp mellé,...

Jeannie kérdése:

Royal Canin száraztáp mellé, napi egyszeri etetésre, milyen gabona és cukormentes prémium konzervet ajánlotok?

Figyelt kérdés

A Fressnapfban láttam BIOplan, SELECT GOLD és Real Nature konzervet, de ezek minőségiek egyáltalán, nyugodt szívvel vehetek ilyet? Vagy vegyek duplaennyiért Schesir,

Royal Canin, Hill's, Almo Nature, Applaws konzervet, vannak annyival jobbak, amennyivel drágábbak?



2013. márc. 1. 14:29
 1/7 Vicuska87 ***** válasza:
52%
Schesir, Applaws, Porta21, Grau, Cosma
2013. márc. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Leonardo 1 290Ft/kg, Animonda 1 038Ft/kg Zoofast.hu-n. A Royal Canin száraz tápot is megtalálod az oldalon a legolcsóbban. Amiket írtál konzerveket Fressnapfban nem ismerem, de ha jó az összetétele, akkor adhatod neki azokat is. De ha teheted, megveheted a Schesir-t is, de Royal Canin száraz mellé jó egy középtagegóriás prémium táp is.
2013. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Select Gold és a Real Nature jó minőségűek,nyugodtan adhatod a cicának.
2013. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Maxitabi ***** válasza:

Én nem vagyok biztos benne, hogy a select gold,real nature teljesen gabonamentesek,de cukor se legyen benne!!És ne csak állati melléktermék legyen!

Azt hiszem, a select gold-ot a royal c gyártja a freesnapfnak...

Nem a legrosszabbak,de van jobb is.Elég olcsó és a közepesnél jobb pl az aldi shah konzervje,60% húsos,nincs benne cukor,gabona...stb.

A landfleisch is nagyon jó,a leonardo egy-két konzervje,a Vicuska által ajánlottak mellett.

Az RC,Hills szerintem közepesek max, nem érik meg az árukat. Almo N, applaws és schesirnél figyelj, sok közülük kiegészítő táp csak, de ha száraz mellé adod, akkor nem baj, mert a szárazban benne vannak a szükséges vitaminok, tápanyagok. De ennyi erővel nyers tiszta húst is adhatsz-persze frissen,(kiv sertés)úgyis keveset esznek meg egyszerre, fagyasztva pedig kiölöd a bacikat belőle!

Ha viszont konzervet veszel,az összetételt kell nézni: Tilos gabona,növényi származék,cukor(bármilyen formában!!),színezék, tartósítószer, ízfokozók(E-k),K3 vitamin, DL-metionin se legyen... Vagyis minél természetesebb, annál jobb. A fressnapf pedig nagyon drága!!! A neten nézz körül, ha nagyobb mennyiséget rendelsz egyszerre, akkor olcsóbban jössz ki.

2013. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én cicám is Royal Canin száraztápot kap mellé reggel és este egy kis Select Gold konzervet.


Én meg vagyok elégedve a Select Golddal, az összetétele is jó, az ára is. Drágábbat nem igazán vennék, mert nem is nagyon tudok a Royal 10.000 forintos táp mellé, már nagyon drága lenne úgy... meg értelmét sem látom, amikor a száraz tápban minden megvan ami kell!


Az biztos hogy a Select Gold jobb mint a Kitkat és társai. (És igen, a Royal Canin gyártja)

2013. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szuperek vagytok, köszi szépen a választ mindenkinek! Azért néztem a Fressnapsot először, mert az van a szomszéd utcában, de akkor maradunk inkább a nyers kajánál, az sokkal olcsóbb, és nagyon szereti is a cica.
2013. márc. 15. 20:36
 7/7 anonim ***** válasza:
tudtommal a RC sem gabonamentes
2013. szept. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!