Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajtájú ez a cica?...

Milyen fajtájú ez a cica? (Kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


ennek a cicának sezretném tudni a fajtáját :)



2013. márc. 2. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sziámi.
2013. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2013. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De a sziámi rövidszőrű nem? Ez meg hosszú :)
2013. márc. 2. 19:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Snowshoe :)
2013. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ez egy labrador lesz :) xdd
2013. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mecse ***** válasza:
100%

Kistestű, vagy fajtatiszta vagy nem, ragdoll vagy birman származék. A snowshoe-nak az a lényege hogy fehér is van a jegyeiben, ettől különbözik a sziámitól, és egyik sem hosszú szőrű.


Ez a seal colorpoint ragdollra vagy seal birmanre hajaz a legjobban, de abszolút nem típusos, szóval valami keverencs lehet. Azért nem tudom hogy birman vagy ragdoll keverék, mert a lábait nem látni. Ha látnám a mancsát akkor meg tudnám mondani melyikhez van közelebb.


Fóka ragdoll ;


[link]


Fóka birman ;


[link]

2013. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm szépem :)
2013. márc. 2. 20:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sem fajtatiszta. És nekem is az a két fajta ugrott be ránézésre, amit Mecse írt.

Egyforma az ízlésünk. Szerintem is nagyon szép. :)

Birman azért nem, mert az utolsó lábija látszik és azon nincs zokni. Meg nekik az arcberendezésük is más.

A rangdoll meg nagyobb testalkatú, de fényképről lehet rosszul veszem ki, ez a cica normál alkatúnak tűnik.

2013. márc. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, lehet mégis van zoknija csak beleolvad a szőnyegbe. :DDD Na ez nagy segítség volt.
2013. márc. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Mecse ***** válasza:
Nekem is dettó ugyanez volt az eszmefuttatásom, először gondoltam oké, ragdoll származék lesz mert nincs zoknija, aztán láttam hogy akár a padlóba is beleolvadhatott :D...
2013. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!