Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskám csikorgató hangot ad....

Macskám csikorgató hangot ad. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma reggel óta a macskám (kan) csikorgatós hangokat hallat ha eszik vagy ha tisztálkodik. Olyan mint amikor az ember az állkapcsát mozgatná jobbra balra vagy a fogát csikorgatná. Mitől vagy mi lehet ez?
2013. márc. 3. 07:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nincs valami a fogai közé szorulva?

Esetleg nincs valami szájhigiénés problémája?

Tuti valami zavarja őt ott, másképp nem csinálná ezt.

2013. márc. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Lehet megnézem. De az azért lenne fura, mert az este még nem csinálta. Lefeküdt 23 órakor a helyére és reggel 6-kor felkelt. Akkor már csikorgatta. Közte csak aludt.
2013. márc. 3. 08:06
 3/20 A kérdező kommentje:
Bocsi.. "Lehet, megnézem." Így pontosabb a mondat. :)
2013. márc. 3. 08:08
 4/20 Vicuska87 ***** válasza:
38%
Ez fogcsikorgatás, és akkor szokta csinálni, amikor valami a szájában nincs rendben! Közé szorult valami, letört a foga, be van gyulladva az ínye...
2013. márc. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam belenézni a szájába, de mint mindig most sem engedte. Mintha az életéért küzdött volna. Várjak pár napot, hátha tényleg csak valami beszorult a foga közé? Állatorvos csak kedden rendel. Ügyeleti időben ilyennel nem hiszem, hogy érdemes lenne zavarni.
2013. márc. 3. 09:05
 6/20 anonim ***** válasza:
Várhatsz keddig, de akkor vidd el, ha nem hagyja abba.
2013. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Egész du. ezen gondolkodtam, hogy tudom, hogy volt ilyen az én macskámnak is még nagyon régen. Vagyis nekem olyasmi, mintha rágna valamit oldalasan, és annak volt ilyen hülye hangja (meg a kép van meg bennem róla). Viszont arra már nem emlékszem, hogy miért csinálta és hogyan hagyta abba. Dokihoz nem vittem, mert emlékeznék rá és mi sem adtunk olyasmi kaját (pl.: csontot), ami felragadhatott volna neki. Ha a tied meg nem is evett, akkor ez kilőve.

Ha keddig nem hagyja abba és nem is engedi, hogy megnézd neki, akkor csak a doki marad.

2013. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Most estére már szinte alig csinálja. Sőt! Ha csinálja is, sokkal halkabban. Reggel még ugye csukott ajtón keresztül is hallottam. Most meg szinte fülelnem kell. Bízok abban, hogy tényleg valami ott volt és már múlófélben van. Nem pedig "hozzászokott". :) Majd még írok ha lesz valami változás/fejlemény.
2013. márc. 3. 19:28
 9/20 anonim ***** válasza:

Oké, azt megköszönöm, mert érdekel, hogy mi lesz vele.

Örülök, hogy múlik a "tünet". :)

2013. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ma reggel ébredés után megint csinálta. Nem sűrűn, de csinálta....halkabban mint legelőször. Ébredés után eddig mindig az volt az első, hogy evett. Ma inkább csak kóstolgatott. :( Mai napot megvárjuk még...
2013. márc. 4. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!