Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mindjárt agyoncsapom a macskám...

Mindjárt agyoncsapom a macskámat, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Rákezdett a macska pár napja, hogy ha sír a szobába a kisgyerek (elaltatásnál ugye mindig sír) akkor elkezd a csukott ajtó mögül a macska hangosan nyávogni. A kisgyereknek meg a szokásos 10 perc helyett 2 óra kellett, hogy elaludjon a macskanyávogás mellett. Nem értem, eddig nem csinálta ezt a macska, csak ha reggeli vagy vacsora ideje volt. Rászólok, hogy cccsss, meg pssszzt, nem ért belőle. Most elzavartam, a sarokba meghúzta magát, de igy meg szerintem be fog depizni. Ha meg megsimogatom, akkor majd megint ezt csinálja.
2013. márc. 3. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Add oda valakinek.
2013. márc. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kinga1995 ***** válasza:
0%
Ajándékozd el vkinek, legrosszab esetben vidd el menhelyre! De ha bántod, vagy bezavarod a sarokba, az vissza fog ütni.
2013. márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De valahogy korrigálni kéne, nem megszabadulni tőle, már 6 éve megvan és nem volt vele semmi gond, de most valamiért elkezdte. pedig már egy éves a kisgyerek is.
2013. márc. 3. 12:35
 4/6 Kinga1995 ***** válasza:
0%
Mennyire tanítottad be eddig? Az enyém nagyon kezes, egy csomó dolgot tud, de hat évesen sztem már öreg, hogy bármit megtaníts neki. A macskák fiatalon taníthatók nagyon jól (szinte annyira, mint egy kutya), aztán egy éves kora után szinte esélytelen próbálkozni, hogy bármit is megtanuljon (személyes tapasztalat).
2013. márc. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor altatásnál nyávog a macska (tehát amikor titeket zavar és eddig nem tette) spricceljétek le vízzel. Nem kell eláztatni a macskát csak érezze. De ne mindig, minden helyzetben csak altatásnál ha nyávog. Remélem sikerül!:)
2013. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Valletta ***** válasza:
A vizes ötlet szerintem nagy jó, szerezz be egy vízipisztolyt, töltsd csőre (:D) és ahogy megnyikkan, adjál neki. Össze fogja kötni hogy ha nyávog vizes lesz és szerintem nagyon hamar le fog róla szokni ráadásul a kapcsolatotok sem látja kárát.
2013. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!