Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A bolha peték életbe maradnak...

A bolha peték életbe maradnak ha nincsenek a máskán?

Figyelt kérdés
A macskánk kivakarta a bundájáből az íróasztalra.
2013. márc. 4. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a macskán van bolha, a petéi már rég a szoba padlórepedéseiben, szőnyegben, stb pihiznek és várják, hogy kikelhessenek.
2013. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a bolha pete akár 6 hónapig is kibirja. és így van ahogy az első irta: taszítja őket a fény ezért a padló résein sznyegben stb helyen kelnek ki
2013. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vicuska87 ***** válasza:
Igen életben maradnak! Mindent át kell takarítani, lefújni mindent!
2013. márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már átporszívóztam mindent,kimostam és letörölgettem.Mikor látom valahol ezeket,gyorsan szétnyomom,és újra törölgetek.Ezek mitől pusztulnak meg?A peték.
2013. márc. 4. 14:45
 5/9 anonim ***** válasza:
2013. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Valletta ***** válasza:
Ha a macska bolhás, akkor a lakásban is lesz bolha és te azt nem fogod szabad szemmel felkutatni. Tessék tisztességesen lekezelni a macskát egy jó spot-onnal, a lakást meg befújni Neostomosan oldattal.
2013. márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kébzeld tisztességesen levoltak kezelve!!Csak ránk maradt egy 500éves kandúr,aki kint van és mivel a mi 2 benti macskánk sincs szobafogságra ítélve,ki mennek.És elkerülhetetlen,h.találkozzanak.Az a macska meg nem a "miénk"mi csak kaját veszünk neki,anyósom rendezi.Épp eléh a 2 benti pénzügyileg.A lakás tegnapelőtt lett befujkodva bio kill-ekt.Tegnap meglettek fürdetve,és ahogy időm engedi holnap lesz a neostomosan nap.

Tehát a kérdésem még mindig az,h.amit kivakart petéket,amit nem látunk kikelése után meddig él?Az asztalon egyébként még a vak is meglátja a petéket.A bolhát meg úgyszint meg lehet látni de mindegy!

2013. márc. 4. 22:28
 8/9 Valletta ***** válasza:

Akár egy évig is elél a lárva, a bolha pedig több évig is, kaja nélkül.


De figyelj, ha te szabad szemmel megtalálod a lakás összes bolháját, neked valami tehetségkutatóba kéne jelentkezned!

2013. márc. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mondtam én az,hogy az összes bolhát látom?Ne kezdj már el okoskodni!Amit látok mert pl rámugrik és belém mar azt elkapom és megölöm!Szerinted miért fujkodtam be mindent??Hogy amik szabadon vannak megdögöljenek!
2013. márc. 5. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!