Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskámnak véres széklet,...

Macskámnak véres széklet, fehér nyelv?

Figyelt kérdés

Meg mintha tüsszögött is volna.

!! HOLNAP VISZEM ÁLLATORVOSHOZ !!


Nem annyira fehér a nyelve, csak ennyire. Ez normális?

[link]


Pár napja véres a széklete. Viszem dokihoz, csak megijedtem. Mi lehet a baja?



2013. márc. 4. 21:53
1 2
 1/12 Kinga1995 ***** válasza:
0%
Ez sok betegség lehet. Nem merek nyilatkozni, az orvos dolga eldönteni!
2013. márc. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A nyelve szerintem még normális, a véres széklet miatt jobban aggódnék, azt mindenképp orvos tudja meghatározni, pontosan mi, hiszen elég sok oka lehet.
2013. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A nyelve maximálisan normális :)Véres széklet lehet szorulás miatt is és bélgyulladás miatt is.Ha a cica jól van akkor ne pánikolj,majd ma az rvos egy vizsgálat után többet mond mint mi itt.
2013. márc. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Vicuska87 ***** válasza:
Remélem már jobban van a cica, írd meg mi volt a baja! A véres széklet nem jó előjel!
2013. márc. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ma vitte volna párom a dokihoz, de azt mondja, hogy már az utolsó két széklet nem volt véres és a színe is más lett. Eddig világos volt, most sötét. Mondtam neki hogy de még tegnap este véres volt a feneke. Egyébként úgy gondolom, hogy vemhes, de gondolom ennek nincs köze hozzá.
2013. márc. 5. 18:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp vigyétek el állatorvoshoz, mert a megemésztett vér feketére szokta festeni a székletet, tehát ha fekete, attól nem biztos, hogy már nem vérzik.
2013. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem fekete, csak már nem világos barna.
2013. márc. 5. 19:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Az jó, akkor már valószínűleg tényleg gyógyulgat. De én azért a biztonság kedvéért megnézetném. Férgességtől is lehet véres széklete. Volt a közelmúltban féregtelenítve?
2013. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vemhesség plusz véres széklet? Egy komolyabb kivizsgálás kéne, betegen szülni, életveszélyes is lehet az anyának és a kicsiknek is. Ha korai vemhesség, akkor még lehet ivartalaníttattni, vagy legkésőbb, 1-2 hónappal szülés után, mert ilyenkor gyorsan újra teherbe esnek.
2013. márc. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már benti cica lett, többet nem lesz vemhes. Már nem véres a széklete.
2013. márc. 6. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!