Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg megváltozhatott a...

Tényleg megváltozhatott a macska arckifejezése, vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Egyre közelebb kerülök egy macskához, aki amikor még nem ismert annyira, és félt egy picit semmi "jellemességet" nem mutatott azon kívül, hogy félénkebb típus... És mostanában amikor már engedi magát simogatni, észrevettem egy olyan jelenséget, mintha sokkal nyíltabb lenne előttem, jobban kimutatná magát és másképp néz a szemembe mint ezelőtt.
2013. márc. 5. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:

egy macskához vagy a "macskádhoz" ?

Biztos megszokta az illatod a simogatásod- a kezed melegét...

2013. márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első voltam szóval kóbor macska vagy a te macskád?
2013. márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az én macskám is egy macska.
2013. márc. 5. 14:00
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem biztos. Szerintem az enyem ufo :P
2013. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Emyke031 ***** válasza:
Igen, szerintem is más "arcot tudnak vágni". :)
2013. márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kinga1995 ***** válasza:
Én is olvasok a cicusom arcán. Lehet, hogy én is csak beképzelem. :-) De jó érzés ebben hinni! :-D
2013. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Valletta ***** válasza:
Mivel már nem csak bizonytalanságot érez ha meglát, hanem egy csomó minden mást is, mást is láthatsz a pofiján. Most már láthatod, hogy mikor éhes, mikor akarja, hogy simogasd, mikor unatkozik, mikor hív játékra és mindez kiül az arcára, máshogy tartja a fülét, stb. Mindegyik állatnak van jelleme és hangulatai, csak jól alaposan meg kell őket figyelni hogy felismerje az ember a különbséget.
2013. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor a cicám már megszeretett engem, végtelen bizalom volt a szemében.
2013. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!