Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi köti le a legjobban egy...

Mi köti le a legjobban egy macska figyelmét?

Figyelt kérdés
egy maine coon macskám van, 9 hónapos és nagyon játékos. szegényke sokat van egyedül, és csak lassan 2 hónapja van nálam, mert akié volt a cicus gondjai voltak. vettem neki lógó madarat, csak akkor játszik vele ha én lökdösöm:D imádja a papírgalacsint, de hamar megunja. azt szereti ha a kezemmel játszok vele. de nagyon élesek a karmai, mivel kössem le a figyelmét?:D ha madzagot használok szétszedi a szőnyegem.:D
2013. márc. 5. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Kis szőrös labda, azt tudja magának is gurgatni.

Papír doboz, vágj rá lukat ahol befér, abban szeretnek bujkálni. :)

2013. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is vágasd le a cica körmét cicakozmetikussal, és akkor tudsz vele játszani a kezeddel is.


A lakásban csak van egy olyan terület, ahol nem szőnyeg van, hanem csempe, parketta. A konyhában például biztos nem szőnyeg padló van. :) Szerintem ott tudnál vele játszani madzagos játékot.

Egy madzagra köss valami kis bigyót és mehet a móka!


Vegyél neki kislabdákat és gurítsd el neki, szaladni fog mint akit puskából lőttek ki. (És még te is mozogsz egy kicsit azzal hogy mész a labda után, és mindig lehajolsz.)


Akár egy erős kartonból tudsz neki csinálni egy kocka alakú "labdát", amibe száraztápot, vagy jutifalatot teszel.. a cica pedig úgy fogja forgatni a labdát, hogy kiessenek belőle a finomságok. Jó sokáig lekötheted. Kartonból nem lesz hosszú életű a játék, de mindenképp olcsó lesz elkészíteni. (Amúgy boltokba kapni ilyet, rendes, tartós formában!)


Vegyél neki cicafüvet, amit rágicsálhat. (Jó a lenyelt szőrszálak felöklendezésére, de egyben jó móka is, egy csöpp természet)

2013. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy a karton kockára vágjál néhány kis lyukat, amin ki tud potyogni a kaja. :)
2013. márc. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél állatboltban valamilyen labdát.Az enyéim azt szeretik,ami csörög.
2013. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kinga1995 ***** válasza:
Lényegében leírták az összes jó játékot, egy kivételével. A lézer! Azt imádja az enyém:-D
2013. márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az ötleteket, kifogom őket próbálni:D
2013. márc. 6. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!