Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretett cicusomnak a szemétő...

Szeretett cicusomnak a szemétől a füléig egy pár cm-es csíkban ritkább a szőr. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaimat kérdeztem de azt mondták h semmi baja majd elmúlik

De aggódom miatta.

Állatorvoshoz csak úgy menni nem szeretnék azért h megnyugtasson, nem tellne rá. Persze ha mondotok valamit akkor elviszem, mert TÖRŐDÖM VELE

Ki tudnám fizetni de veletek volt hasonló?

Nem kérek vidd el állatorvoshoz, nem tudjuk látatlanban megmondani-hoz hasonló válaszokatt

Arra vagyok kíváncsi h veletek volt-e ilyen?

És ha igen mi lett belőle



2013. márc. 5. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

ne aggódj,nincs semmi baja:)

az én cicámnál is volt ilyen,nem lett semmi baja

2013. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

inkább :szeretett cicusomnak a szemétől a füléig érő pár cm-es csík ritkább szőrzetű

sorry:-)

2013. márc. 5. 21:15
 3/16 A kérdező kommentje:

thanks

jöhet még

mennyi idő volt amíg elmúlt?

2013. márc. 5. 21:17
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
a szeretett cicusodat vidd orvoshoz ha aggódsz érte...
2013. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen a cicámnál,nincs semmi baj.
2013. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez genetikai adottság, semmi jelentősége nincs. Nekem a hatból két cicám is ilyen (háromévesek, mellesleg testvérek), és még sosem mondta az orvos, hogy ez probléma lenne, pedig elég sokszor volt már náluk.
2013. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj a cicusod miatt, ez teljesen normális. Én is paráztam miatta, aztán amikor vittem oltani a ciculit megkérdeztem az orvost hogy ez mi és nem baj-e hogy ott van, azt mondta hogy tök normális. Szerintem nem fog elmúlni, egyszerűen ilyen. Az enyém 10 hetes korában került hozzám, most kicsit több mint 5 hónapos, azóta változatlanul ritkább ott a szőre. :)
2013. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez tényleg normális, az enyémnek is ilyen. Ha ne sebes, nem vakarja, semmi más tünet nincs, akkor ez genetikai dolog. Elmúlni nem fog.
2013. márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

kösz

egyébként a szeretett cicusomat elviszem orvoshoz ha baja van de azért nem megyek el h megnyugtatást kapjak

mint látod az van itt is

csak azért kérdeztem mert eddig volt egy brit-kékem sajnos ő már nincs köztünk és amikor ő hozzánk került akkor még nem találkoztam közelebbről házicicussal

:-) kösz az értelmes válaszokat

2013. márc. 5. 22:21
 10/16 anonim ***** válasza:
Enyémeknek is olyan, normális. Sötét szőrű cicáknál feltűnőbb. Biztosan amiatt van, hogy a hangokat tisztábban hallja, ne tompítsa a sűrűbb szőrzet.
2013. márc. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!