Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy hónapja tűnt el a cicám,...

Egy hónapja tűnt el a cicám, feltehetőleg tüzelés miatt. Van még remény arra hogy hazajön terhesen vagy a kiscicákkal? ( a második emeletről ugrott ki, de látták többen, hogy nincs semmi baja. ) eltűnése óta még mindig keressük párommal.

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 02:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem tavaly 2.5 honap után jött vissza lefogyva, megtörve, tehát remény az még lehet.
2009. szept. 13. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
páromék egyik cicája másfél év után ment haza,nem is hitték hogy még él
2009. szept. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A macsekok lelke nagyon bonyolútt! Nekünk is vót ojan, hogy több mint egy év múva jött haza mintha mise történt vóna, igaz, hogy az kandúr vót. De vót ojan anyamacskánk is, aki renceresen 6-8 hetes korukba hozta haza a kiscicákat, monnyuk az viszont enni időnként hazajárt.
2009. szept. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Leírok Neked egy történetet: Mi vidékre költöztünk Pestről, (nem messzire). Volt egy civcánk akit természetesen vittünk magunkkal. 1x csak eltünk. Pár hét múlva telefonált előző lakóhelyünkről a szomszédunk, hogy ott a cicánk az erkélyünkön, és nyávog. Apukámmal kocsiba ültünk, elmentünk érte és hazahoztuk. Pár hét múlva ismét ugyanezek játszódtak le, és majd mégegyszer. De mikor harmadszorra eltünt, azt mondta apukám, hagyjuk, nem megyünk érte, egyszerűen azt a környéket szokta meg ott akar lenni, hát maradjon. Nagyon szomorú voltam hetekig, mert imádtam azt a cicust, de szép lassan beletörődtem. És mit ad Isten, a következő ősszel, macskanyávogást hallok a kertünk végéből. Odamentem, és az én kiscicám magától hazajött oda hozzánk. Teljesen le volt soványodva, rongyolódva, de egyedül visszajött. Attól fogva soha többé nem tűnt el, még egy napra sem, pedig jöhetett mehetett, kerti cica volt, ot élte le velünk az életét. Ilyenek a cicák! Ők döntöneket! Ha ezt valaki nekem mesélte volna, tán el sem hiszem, pedig ez igaz!!!!
2009. szept. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van remeny, az en kis kandurkam is kereken egy honap utan lett meg. En talaltam meg, esze agaban sem volt hazajonni, talalt maganak egy csendes kis kertet.

Szurkolok neked!

2009. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs meg még a cicám de megmentettem az utcáról egy kis kandúrt aki azóta 4 kg felhízott nagyon gyönyörű és hálás! Egy bajsza se volt és vékonyka de szerencsére a bajszai is ki nőttek! Most épp a másik cicával randalíroznak a lakásban ,de még mindig várom vissza az eltűnt cicám!
2010. márc. 26. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!