Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet vele? 6 napja lett...

Mi lehet vele? 6 napja lett ivartalanitva 8 hónapos kandur cicám, azóta egyre kevesebbet evett, tegnap hozzá sem nyúlt az ételhez.

Figyelt kérdés

Ma reggel vittem el az orvoshoz megnézett rajta mindent, lázát, száját, sebét.

Nem talált rajta semmit, de azt mondta lehet az altatás után nem indult el rendesen a veséje, (pedig a beavatkozás rövid ideig tartott, és ébreszto injekciót is kapott)

Kapott 2 injekciót most éheztetni kell estig, ha nem eszik akkor lehet infúzióra akarják kötni :((( A cicam minden oltast megkapott.

Járt már valaki hasonlóan cicussal?



2013. márc. 7. 09:16
 1/3 Ritacoronita válasza:
Ez egy nagy stressz a macskáknak. Hatalmas. Az én cicám lány és iszonyat furcsán viselkedett. Vegyél neki valami finomat ilyenkor pl konzerv kaját. vagy tasakos kaját.
2013. márc. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Kedvenc kajait kapta, mindennel probalkoztunk:( egyszeruen megszagolja es elforditja a fejet:( inni itatjuk szemcsepegtetovet is.. A doki szerint mivel altatasnal leesik a vernyomas nagyon ezert alakulhat ki ez az egesz, de persze mutet elott nem szoltak rola es en sem talaltam ilyen jellegu problemat a forumokon. Az hogy nem eszik a doki szerint lehet, hogy megvaltozott a szajaban az izleles, vagy ph. Ma viszem vervetelre.
2013. márc. 7. 10:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kandúr macskám is ugyanígy járt. Ő múlt hónapban volt ivartalanítva és azóta kevesebbet eszik. Szegénynek már beesik az oldala, most drágább, prémium kajákat veszek neki (Royal Canin Sterilized +37 száraz táp, Miamor 100g nedves kaja) és ezeket eszi. A cicatejet is imádja. Szerintem ez normális. Majd helyrejönnek. :)
2013. márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!