Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi az esélye, hogy macskák...

Mennyi az esélye, hogy macskákkal találok albérletet? Van, akinek sikerült?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki költöznöm kell élettársam lakásából. 3 macskát vinnék magammal, nem lennék képes őket elhagyni, úgy ragaszkodnak, mint egy kutya, nagyon bensőséges a viszonyunk. Ivartalanított, szobatiszta macskák. Bútorozatlant keresnék, és valahogy az ablak, erkély problémát is megbeszélném, hogy tehessek fel valamit. Mennyi az esélye szerintetek? Mondjuk kénytelen leszek találni, más választásom nincs.

2013. márc. 7. 09:17
 1/6 Valletta ***** válasza:
Én két macskával találtam, nem lehetetlen. Meg kell nekik mondani, hogy eddig is albérletben voltak a cicák, nem volt semmi probléma. Ha van időd, akkor személyes találkozás után és kölcsönös szimpátia esetén érdemes felhozni a macska-témát, én fotót is vittem az enyémekről hogy lássák, nem szaros seggű baktériumgazdák (merthogy sokan ezt gondolják ám, meg hogy tartsam az erkélyen meg ilyenek), ha nincs, akkor már rögtön az első beszélgetés alkalmával, hogy kiszórd azokat, akik nem szeretnék macskát a lakásba.
2013. márc. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bútorozatlan akkor no problem,általában csak a bútoraikat féltik a főbérlők ez tapasztalat.

Sok szerencsét!


[link]

2013. márc. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem harmadikra sikerült. Mindig ezzel nyitottam, hogy cica van, ha nem engedi akkor felejtsük el egymást. Van rá esély, keresgélj sok oldalon, sok sikert!
2013. márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ez úgy történt hogy szóba se hoztam hogy van cicánk. A szerződésben szó nem esett arról hogy háziállatot nem lehet tartani, a főbérlő állattal kapcsolatos kérdést nem tett fel. Úgy gondoltuk, akkor minek bolygassuk a témát. Beköltöztünk és vittük a macskát is.

A főbérlőnk nem sokszor járt nálunk, általában a párom munkahelyére megy a lakbérért. Egyszer jött be, hogy megszerelje a csapokat, meglátta a cicát, annyit mondott a vörös macskánkat nézve hogy "Még cica is van? Mi van Kormi?" :D


Szóval nem szóltak érte semmit. De ez lehet egyedi eset.

Azért mindenképpen hozd fel a témát a beszélgetésnél... Mond hogy ezek jól nevelt cicák, öregek (igen, mond hogy öreg, mert akkor engedékenyebbek, hozzá társítják hogy az öreg=lusta, egész nap csak fekvő állat) szóval fényezd a macskáidat!


Sok sikert!

2013. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyukám főbérlője is simán engedné a cicát a bútorozott albérletbe. Én most Pesten vagyok, a mi főbérlőnk is engedi, szokta kérdezi, hogy van-e már cica. Annyi a különbség, hogy utánunk a főbérlő átépíti a lakást, mindent szét ver, szóval ha karcos a parketta, nem érdekli. Viszont mi is költözni szeretnénk nyáron. Arra gondoltunk, hogy addig esélyesen mi is megneveljük a macskuszt, akkor nem sok baj lehet.
2013. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kiad-lak válasza:

Hol keresel, mekkorát, hány főre, mennyiért?

Meg lehet oldani, ha konkrétan tudni mit szeretnél.

2013. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!