Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám! Mit tegyek?

Eltűnt a cicám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eltűnt a kb. 1 éves kandúr cicám. Mivel még nincs ivartalanítva ezért tudom hogy természetes,ha csavarog. Már pár napja nem jött haza, és kezdek aggódni, mert még nem indult ilyen hosszú útra. Légyszi írjátok meg, hogy az ivaros kandúr macskák milyen hosszú ideig nem jönnek haza, mert fogalmam sincs, hogy most kétségbe kéne esnem, vagy várnom, hogy jöjjön haza?
2013. márc. 8. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem indulj el keresgélni, hátha megtalálod!
2013. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mirk ***** válasza:

Teljesen normális, ha pár napra eltűnik, vagy akár egy hétre is.

Az egyik macskánk egyszer csak nem jött haza. Aztán, jó három hónappal később, azt vettem észre, hogy az új macskánkkal valami cirmos kandúr mászkál az erkélyen. Hát ő volt az, hazatért, három hónap után:)

2013. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már az egész környéket átjártuk a biztonság hátha kedvéért, hátha megtaláljuk, de sajnos nem jártunk sikerrel. :( Meg hát ilyenkor szerintem nem lehet csak úgy rátalálni a cicára a bozótban. De azért köszi a válaszodat!
2013. márc. 8. 19:13
 4/6 anonim válasza:
Ne izgulj! Ahogy előttem írták egy macska sokáig kóborol. 9 élete van. Tom is mindent túl élt :)
2013. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Christian Death válasza:
16%
Szerezz egy kutyát, az nem tud átmászni a keritesen, és még hasznos is mert orzi a hazat, meg nem hugyozi le az ajtot.
2013. márc. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hááááááát. Ne igazán vagyok oda a kutyákért. :(
2013. márc. 10. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!