Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Halva születhettek a kiscicák?...

Halva születhettek a kiscicák? Mi lesz most az anya cicával? Nem lesz baja? Mi az a tejláz? És mit lehet tenni hogy ne legyen baja?

Figyelt kérdés

A cicám pénteken megfialt,de olyan eldugott helyre,egy hatalmas csűrben a szalmába,onnan jött ki pénteken,de nem tudom mi a helyzet,mert nem találom a kicsiket.Az anyamacska állandóan itt van velünk,nem hajlandó a kazalhoz menni,innen gondolom hogy nem élhetnek a kicsik,mert akkor nem hagyná őket.

Viszont a cicije úgy bevan dagadva,keményedve,majd szétcsattan hogy nem szoptat.

Ebbe bele lehet halni?Remélem nem.

El tud apadni a teje úgy hogy nem lesz semmi baja?Mit tegyek?Légyszi segítsetek,előre is köszönöm!


2009. szept. 13. 19:16
 1/3 anonim válasza:
59%
Szia,én annyit tudok neked segíteni,hogy ha valóban halva jöttek a világra a kiscicák,és az anya macskának van teje,akkor az a lényeg hogy 1-2 hétig próbáljátok meg nem simogatni,nem ölbe venni,nem szeretgetni,mert akkor nem apad el a teje,és akkor valóban nem lesz jó vége.Mi kutyával jártunk hasonlóan,de gondolom ez cicára is igaz.Állatorvos mondta.nem mgamtól találtam ki.
2009. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm neked a jótanácsot,gondoltam is hogy nem orvosság kell rá,hanem egy tapasztalt ember véleménye.
2009. szept. 13. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Tejláza lehet, én elvinném dokihoz, fôleg, mert kérdés, hogy mitôl haltak meg a picik.
2009. szept. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!