Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám 2 éves, háromszor...

A cicám 2 éves, háromszor fialt eddig. Nem hátrány ha ebben a korban ivartalaníttatom ki? Tudom a 6 hónapos körüli a legideálisabb, de mindíg sajnáltam szegényt, hogy felvágják a hasát, de ez sem jobb neki hogy évente kétszer fialjon.

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
tüzeléskor zárd be valahova hogy ne menjen ki addig
2009. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hátrány, az a hátrány, ha nem csináltatod meg a műtétet. Jobb későn, mint soha.
2009. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves első! Csiszold a tudásod! A macska kibírhatatlan amíg tüzel és bizony addig tüzel amíg be nem fedezik! Tehát hiába zárod be. Szerintem egyáltalán nem hátrány, most még életerős fiatal.
2009. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a három lány cicámat most ivartalaníttattam. Az egyik két éves, a másik kettő pedig másfél éves. Jól bírták, csak ébredés után voltak kicsit kábák és rémültek. Nagyon gyorsan meggyógyultak. Azóta nyugodtak, kiegyensúlyozottak, és a fiúk sem zaklatják őket.

Szerintem csak jót teszel vele.

2009. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi problém, nyugodtan ivartalanítasd.
2009. szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!