Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám már egy jó ideje...

A macskám már egy jó ideje nem jön ki az ágy alól már vagy 4 napja de még él és ha kiakarom venni elmegy mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Mitől ilyet meg ennyire? Honnan tudod h él még? Am tegyél neki vizet meg kaját először az ágy alá aztán meg kintebb h kijöjjön enni de jó lenne ha meg tudnád fogni lehet h beteg...
2013. márc. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valamitől megijedhetett. Ne piszkáld, hagyd, hogy megnyugodjon. Tegyél be neki ételt, vizet az ágy alá. Figyeld, ha eszik, akkor nagy baj nem lehet, csak ijedtség. Mitől ijedhetett meg?
2013. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Ha öreg, elképzelhető hogy készül a végső útra :(
2013. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Vicuska87 ***** válasza:
100%

Ez nagyon összetett kérdés!

A cica kicsi, idős, mióta van veletek...

Pisilni enni inni, gondolom kijön, ha nem akkor beteg valószínű, vagy nagyon fél, mert valami lelki trauma érte!

2013. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Brenda100 válasza:
Szia!nekem is van cicám és ő is be szokott menni elég hosszú időkre szerintem csak egyedül akar lenni pihenni.:))
2013. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Idős vagy még fiatal a cicus? Ha egy macska ennyire elbújik és nem akar kijönni, akkor lehet hogy beteg és ahogy az előttem szólók is írták, lehet trauma érte. Benti cica vagy ki is szoktátok engedni? Ha kiszokott menni lehet történt vele valami. Ha baj éri a macskákat vagy fáj valamijük mindig elbújnak oda, ahol a gazdi nem tudja elérni. Nekünk tavaly meglőtték a cicánkat légpuskával ( benti cicus, de pont kiszökött és nem tudtuk elkapni aztán elkóborolt) és mikor egy fél óra múlva előjött alig bírt menni, de egyből az ágy alá mászott. Fel kellett emelni az egész ágyat és csak úgy tudtuk kivenni, mert rohantunk vele állatorvoshoz. Sokkos állapotban is volt. És 4 napja nem is evett,ivott, piszkított semmi? Az baj ha nem :( Írj majd mi lett a cicussal. Remélem nincsen komoly baja. De ha nagyon nem akar kijönni főleg ennyi napja....lehet ki kellene vennetek az ágy alól.
2013. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ha nem eszik,iszik mindenképp vidd el orvoshoz amíg még nem késő!
2013. márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát kétlem, hogy pihenni ment négy napra az ágy alá. És szerintem egyszerű ijedtség miatt sem ragad ott ennyi időre. De én nem is várnék tovább, fogd meg, kicsit erőszakoskodni kell néha, ez van, és vidd el állatorvoshoz, az megmondja, van-e valami baja.
2013. márc. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
HÁÁT az a helyzet hogy porcicám van már régóta és nagyon megszerettem:(
2013. márc. 16. 20:16
 10/10 Bajer ***** válasza:
porszívóval szívd ki
2013. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!