Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak?...

Kyttana kérdése:

Mi baja lehet a cicámnak? Vagy csak kandúrkodik és nem kellene aggódnom?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hónapos kandúrom, nincsen ivartalanítva. Kb. 3 napja észrevettem, hogy levert; egész nap aludt, nem evett és nem futott.Ha megtapogattam a lábait fájt neki, nyávogott. Rá egy napra jobban lett- már épp dokihoz akartam vinni- ugrált; evett, bár nem annyit mint szokott, de jó kedve volt...de most megint sokat alszik, nem vagy csak alig eszik és sokat iszik!!! Mi van vele?

2013. márc. 14. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet volt, hogy orvoshoz akartad vinni. Ha levert és fájdalmai vannak, akkor mindenképpen van valami baja. Náluk is annyi féle dolog lehet, hogy ennyiből nem igazán lehet megmondani (szerintem), hogy mi is a baja. Én a helyedben dokihoz vinném, talán holnap már lesz is vagy ma ügyelet, nem tudom...
2013. márc. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ivartalanításra nem gondoltál? Akkor nem kéne aggódni a macska miatt, hogy "kandúrkodik", lesoványodik, harcol, fertőző betegségeket kap el, kismacskákat gyárt ki tudja hova, ahol vízbe fojtják őket.

Vidd el az orvoshoz nézze meg, hogy egészséges e, aztán ivartalanítás.

2013. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!