Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám valószínűleg vemhes....

A macskám valószínűleg vemhes. Kell valamilyen helyet biztosítani ahol világra tudja hozni a kicsiket? Vagy nekem ilyenkor semmi teendőm nincs?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 11:36
 1/5 norzsu ***** válasza:

A vemhes nőstény pár nappal az ellés előtt megfelelő helyet keres a kicsinyeinek, melyet szagjelekkel lát el.

Az ellés pillanatának közeledtével a macska visszautasítja az ételt és izgatottan mászkál a "fészkében".

2013. márc. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Teendőd lett volna az ivartalanítás. Töröltesd nyugodtan a választ.
2013. márc. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző ne izgulj itt csak az ivartalanítás elleni válaszokat törlik.Rengeteg itt a cica kereskedő.

Ha már elég nagy a hasa a cicának valószínű már van kiszemelt helye is.Ha ki-be járós cica akkor lehet egyik este arra ébredtek hogy sok kis nyávogás lesz a lakásban :)

Hiába építenél neki helyet a cica anya odamegy elleni ahova ő gondolja.Ha van állandó fekhelye ahol búvóhely is van akkor lehet oda fog menni.

Rengeteg örömöt a kismacsekokhoz.

2013. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A cicád benti vagy csak kinti? A kint tartott cicák valamennyivel önállóbbak ilyen téren. Mármint ha eljön az ellés ideje ők elmennek egy csendes helyet találni maguknak, ahol nincsenek veszélyben a kicsik. Ha benti cica, lehet akkor a házban keres magának egy megfelelő helyet. Az én cicámat hagytuk elleni egyszer, mert szerettünk volna cicát tőle illetve már párzás előtt voltak gazdijelöltek :)Csak benti cicus. Én előkészítettem neki egy dobozt az ellésre és egy másik dobozt is a piciknek, törölközőkkel mindennel együtt. Elléskor engem felébresztett és nem mozdulhattam el mellőle :) Ott voltam vele végig :) Szerintem a biztonság kedvéért előkészíthetsz egy dobozt a házban ha benti a cicus. De az is lehet,hogy elmegy és kint keres helyet. Az ellés előtt ugy 4 nappal megereszkedik a hasuk, az én cicám 3 napra rá ellett :)
2013. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Kinti cicus, szóval akkor valahol elfog bújni. :) már alig várjuk, a kicsiket. :)
2013. márc. 17. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!