Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám lenyelt egy hajgumit,...

A cicám lenyelt egy hajgumit, ennek már több 24 órája, semmi baja (eszik, iszik, játszik, bolondozik, bujik, alszik stb), wc-n is volt már. Lehet később ebből baj? Kéne egy röntgen?

Figyelt kérdés
olyan hajgumit evett meg aminek van fém része... remélem tudjátok melyikre gondolok... (ilyet: [link] esetleg amitt aggódnék csak...
2013. márc. 16. 16:50
 1/7 anonim válasza:
71%
szerintem mindenképp vidd orvoshoz. most meg nem hiszem h baja lesz de hosszú távon gond lesz belőle mert nem tudja megemészteni.
2013. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a következő kakiig tuti várok, mert akkor kell kijönnie, ugy számoltam


ha akkor sem jön ki, akkor természetesen elviszem

2013. márc. 16. 16:56
 3/7 Vicuska87 ***** válasza:
57%

Én nem hiszem, hogy egy ekkora hajgumit le tud nyelni!!!


De ha lenyelte, akkor irány az orvos, mert ez nem fog kijönni belőle, ez a legelső bélszakaszban fenn akad!

2013. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szétrágta, és darabokba ment le, későn vettem észre és a végét tudtam csak kivenni a szájából
2013. márc. 16. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám egy ilyen gumi játékot nyelt le szétrágva, nem vettem észre, csak amikor kikakilta... nehéz szülés lehetett :)) Még jó, hogy nem lett bélelzáródása, vagy valami. Szerintem a tiédnek sem lesz baja, de azért figyeld, és az első gyanús jelre orvos!
2013. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, lemaradt a kép :)))


[link]

2013. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, időközben megtaláltam másik szobában a hajgumit :D

úgyhogy nem volt semmi gond! :)

2013. márc. 20. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!