Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Én macskám lehet?

Én macskám lehet?

Figyelt kérdés
Egy hónapja sajnos eltünt a macskám.mostanában nem nagyon tudtam vele foglalkozni,mert ritkán vagyok itthon.De enni szoktam neki adni.Egyik nap mondta a szembe levő szomszédunk,hogy ott a macskám.azt mondta,odaszokott.Átmentem ma,és megnéztem.De nagyon félt.nem tudom,hogy már nem ismert e meg,vagy egyszerűen nem ő volt.Lehetséges,hogy egy hónap után így elszokik a gazdájától?

2013. márc. 17. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Meg sem ismered a saját macskád? Amennyiben ilyen felelőtlen vagy, nem való állat neked.
2013. márc. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én felelőtlen? Aki 10 ezreket költ egy macskára? Ismersz??? sajnos dolgozom,és nincs annyi időm rá.mivel a szomszéd bántotta,és ezt be is ismerte,lehet már tőlem is fél.
2013. márc. 17. 10:05
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
hiába költesz rá 10000-reket, ha nem foglalkozol vele. 1-vel egyetértek, igenis felelőtlen vagy. Ennyi
2013. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha nincs idő rá,akkor nem lehet.Te meg vak,vagy mert nem ez volt a kérdés.
2013. márc. 17. 10:37
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja,és nem csak nálam ment el..Ha beteg egy állat,akkor elviszem orvoshoz.Talán ez törődés nem?Nem szoba macska.Befogadtam.Sajnos erre fele,elég sok macska eltűnik.A szivem azt mondja az az a cica,de az eszem nem.
2013. márc. 17. 10:41
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem volt szoros kapcsolat köztetek, nem egy benti, vagy kinti-benti szelíd macska, akkor egy hónap alatt simán elszokik tőled.

Ha gyakran eltűnnek arrafelé a macskák, én biztos bent tartanám, egy ivartalanított macska nagyon el van a lakásban.

2013. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. márc. 17. 11:02
 8/8 borcsi02 ***** válasza:
74%

Végülis ha jól van, és jó helyen van (mondjuk az fura, hogy bántotta a szomszéd, így ebben nem vagyok biztos), akkor megnyugodhatsz, mert nem halt meg, nem lett baja. De a külseje alapján tényleg nem tudod felismerni, hogy ő e az? Pedig kellene.

Az, hogy félt tőled, az nem jelent semmit. Sajnos, ha úgy alakult, hogy nem tudsz vele foglalkozni, és nem vagytok szorosabb viszonyban, meg egy hónapja nem jár haza, azt jelenti, hogy akkor nem kötődik úgy hozzád.

2013. márc. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!