Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok ajánlani étvágyjavító...

Tudnátok ajánlani étvágyjavítót Macskának?

Figyelt kérdés
Az állatorvos, látta, teljesen egészséges, írt is neki vitamint ami be is vált, viszont elég drága volt, tudnátok ajánlani olyat amit boltban lehet kapni és jó? Köszi!
2013. márc. 17. 12:02
 1/3 norzsu ***** válasza:
100%
Nekem a macskáknak való Bérescseppet ajánlotta az orvos, mert azt mondta, hogy macskáknak nincs külön étvágyjavító. Szerintem használ. Állatpatikában vettem neki 3000 ft körül volt, de úgy kb 2 hónapig elég szerintem ha minden nap kapja. Az én cicám most kapja egy hete, de tényleg javított az étvágyán. :)
2013. márc. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szintén azt ajánlom, amit az előttem szóló. Nem is veszi észre azt a 4 cseppet a kajában és jobban is eszik tőle, plusz szép selymes, puha és fényes lesz a szőre, gondolom másképp is jótékonyan hat, de ez szembetűnő változás. Simán lehet kapni, nekünk tovább elég volt, mint 2 hónap, pedig mindennap kapott 4 cseppet. Viszont kúraszerűen azt hiszem elég a 2 hónap és kihagysz pár hetet/hónapot, nem tudom pontosan és megint mehet. Vagy éppen mikor olyan idő van, hogy kicsit javítanál az immunrendszerén. Szerintem megéri és használ is.
2013. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ki fogjuk próbálni! :)
2013. márc. 17. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!