Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudom mi lehet a cicámmal!...

Félénk lány kérdése:

Nem tudom mi lehet a cicámmal!? Kicsi kora óta szoba cica, de mostanában egy párszor a szönyegre piszkít! Most 1 éves! Naponta tisztítom az almot!

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ivartalaníttatni kell, ha eddig nem történt meg. Ha megtörtént, mégis csinálja, akkor dacból, unalomból teszi.
2013. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy húgyuti gyulladása van

esetleg kamaszodó kandúr

2013. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez pisit vagy kakit jelent?

Ha pisi és véres, zavaros, akkor húgyúti probléma, orvoshoz kell vele mindenképp menni.

Ha ivaros kandúr és kellemetlen erős szagú a vizelet, akkor területjelölés, felnőtté vált.

Lehet nem tetszik neki az alom vagy az alomtálca, ha az előzőek nem jöhetnek szóba, akkor esetleg egy másfajta alommal próbálkozz.

Lehet stressz, trauma érte és azért piszkít a szőnyegre.

2013. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem volt ivartalanítva!Ritkán pisil a fürdökádba,meg a bejárati ajtó elé kakil!
2013. márc. 17. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szoba cica, akkor szerintem is megfontolandó, hogy ivartalaníttasd. Viszont ez a máshova piszkítás nekem nem ismerős (nem tapasztaltam még), lelki dolgokra gondolnék, hogy azért csinálja.
2013. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először is ivartalaníttasd,ha attól nem oldódik meg,akkor húgyuti betegség állhat mögötte,esetleg lelki oka lehet.
2013. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!