Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez tényleg így van?

Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
Most vettünk macskánkra bolha és kullancs elleni nyakörvet. Az van ráírva, hogy mérgező, meg gyerekek közelébe ne engedjük a macskát stb. De most komolyan 5 hónapig ne simogassa meg ne játsszon vele a 6 éves kisgyerekem? Szobacicáról van szó. A biztonság kedvéért vettünk nyakörvet, mert menhelyről hoztuk a cicát.
2013. márc. 17. 18:59
 1/7 Hunhubi82 ***** válasza:
100%
A nyakörv helyett ajánlanám a frontline "cseppet"! Azzal csak egy két napig kell távol tartani a gyereket a macstól!
2013. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már meg lett véve a nyakörv. 3000Ft-ot kiadtam érte. Szövegértelmezés megy? Tudom, hogy segíteni akarsz, de akkor légyszíves a kérdésre válaszolni...
2013. márc. 17. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az előttem szóló is segíteni akart, és én is csak egyet tudok vele érteni. Nyugodtan kövezz meg engem is érte! Bolhanyakörvet én pár napja láttam a Fressnapfban nem egész 1.000 Ft-ért, 3.000-ért már valóban érdemesebb lett volna a csepp és hatásosabb is. Azonkívül én is menhelyről fogadtam örökbe a cicámat és még az oltásai is megvoltak, s arra is gondot fordítottak, hogy szép, fényes, egészséges legyen a szőre.

2013. márc. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ráadásul a nyakörv messze nem olyan hatásos, mint a Frontline. Hiszen nem tudod szorosra húzni, mert felakad a cica és megfullad. A bolhák pedig a szemzughoz járnak inni, így vígan elporoszkálnak alatta. (nem én találtam ki, megkérdeztem az állatorvosunkat)
2013. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én stronghold-ot szoktam venni a cicámnak ott igazából egy 30 perces limit van, hogy nem szabad simogatni a macskát míg meg nem szárad a szőre illetve 2 óráig nem szabad fürdetni és hagyni hogy nedvesség érje a szőrét.


Legalább is én ezt ajánlom igaz szabad kereskedelmi forgalomban nemigen kapható, hanem csak ha elmész egy állatkórházba vagy állatorvoshoz felírja és megveheted.

Sok mindenre jó és nem csak a külső élősködőket pusztítja el hanem a férgek egy részét is.

Jah és körülbelül 400-500Ft-al kerül többe mint a frontline.

2013. márc. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem győzöm hangsúlyozni sok esetben a Stronghold spot sok-sok előnyét!
2013. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hunhubi82 ***** válasza:
Akkor válaszolok a kérdésre: Amíg bolhanyakörv van a macskádon(főleg ilyen drága), ne engedd a gyermekedhez!!! Ja és köszönöm 3,4!
2013. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!