Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhes a macskám?

Vemhes a macskám?

Figyelt kérdés
9 hónapos a cicám, de már tüzelt kétszer-háromszor. Azonban múltkor, mikor kellett volna neki, az valahogy elmaradt. Egy hete észrevettem rajta, hogy nagyon bújós lett, csak úgy magától odajön hozzánk és hagyja, hogy simogassuk és ezt előtte soha nem hagyta (nem egy nyugodt cica, folyton futkos). De mostanában nagyon nyugodt lett.

2013. márc. 17. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor a macskák elkezdenek tüzelni, addig nem hagyják abba míg nem párosodnak egy kandúrral. Ha nagyon hirtelen abbahagyta a tüzelést ,az azt is jelentheti, hogy már megtörtént a párzás! Szóval hamarosan lesznek kiscicák! Viszont 9 hónaposan nagyon fiatal a macska :$ Nem szabadna ilyen korban ellenie. 2-3 héten belül látható lesz ha tényleg vemhes a cica.
2013. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos 9 hónaposan már javarészt ivaréretté válnak a cicák. Ivarzásuk folyamatos, amennyiben nincsen megtermékenyítés, úgy kisebb megszakításokkal újrakezdik, ezt ugye te is leírtad. A bújosság és a nyugodtság nem egyértelműen a vemhesség jele, viszont esélyes, hogy pici cicák vannak benne. Szerettetek volna cicurikat egyébként?
2013. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon fiatal,de az anyja is hasonló idős volt, mint az én cicám. Nem vagyok benne biztos, hogy vemhes, mert nem szokott eljarogatn, meg más vicat se láttam itt, de nagyon megváltozott. Arra is figyeltünk, hogy mikor tuzelt ne nagyon menjen ki (inkább benti cica). Nem igazán számítottunk rá, hogy ilyen hamar lesznek kiscicak, nem gondolkoztunk meg ezen, hogyha vemhes lesz akkor mi lesz. Maximum egyet megtartanank, de a többi inkább ismeroshoz kerülne.
2013. márc. 18. 18:08
 4/4 anonim válasza:

Onnan tudod majd hogy vemhes a macskád :

Megnő a hasa 2 hét után .

Egyre lustább lesz .

Valamelyik cica nyájasabb,kedvesebb lesz (attól függ milyen a valódi természete).

változó de én úgy tudom hogy a vemhességi időszak 60-65 napig tart :) ha vemhes lesz a cicád sok sikert a kicsikhez.:)

2013. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!