Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állatorvoshoz miben vigyem a...

Állatorvoshoz miben vigyem a macskát?

Figyelt kérdés
Nincs szállító, nincs kocsi, így busszal kéne vinni, az út kb. 40 perc. Felnőtt kandúr macska, igen nagy, nehéz és hisztis. Ötletek?

2013. márc. 19. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Utazótáskába. Tegyél be neki egy kis plédet vagy amin alszik és simán eltudod vinni.Ha nyávogna az úton akkor sem szabad kinyitni,mert rögtön kiugrik.Nem kell félni kap levegőt a cipzáron keresztül.
2013. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Remélem, az állatorvos arcon üt, ha meglátja, hogy zárt utazótáskából veszed ki a macskát.
2013. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi sokáig doboban vittük orvoshoz a cicát, de kocsival, legfeljebb biciklivel. Az út 10 perc legfeljebb. Vettünk 4000-ért szállítóboxot, sokkal jobb, mint a doboz. Megéri, csak egyszer kell megvenni és utána bármikor lehet használni, az enyém benne is alszik. Ebben a cica biztonságban van. Előbb-utóbb mindenképen kellene venni egyet.

Ha tényleg nincs semmi mód szállítóra, egy tetős dobozt vegyél elő, amibe belefér a macska. A tetőt lyukaszd ki több helyen, hogy ne fulladjon meg. Ha ráraktad a tetőt, biciklis gumipókkal rögzítheted a tetőt és a dobozt. Ezt jól csináld meg, nehogy kiugorjon!! A 40 perc elég sok, de remélhetőleg kibírja. Valamelyik orvos ad kölcsön szállítót, ha van rá mós, kérjél tőle a visszaútra.

2013. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dobozt nem javaslom, enyém seperc alatt szétszedte. Inkább egy nagyobb táskában, kicsit nyitva hagyod a zippzárnál, nem fog megfulladni.
2013. márc. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én egy táskában vittem és öleltem hogy ne féljen és ne akarjon kiugrani. De az én állatorvosom kb 10 percre van tőlünk gyalog, egy 40 perces utat nem mernék így bevállalni. Vannak nagyon olcsó hordozók is, sok gondtól szabadulsz meg vele.
2013. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
A kérdező nyilván nincs most olyan helyzetben, hogy rátudjon áldozni 3-4 e.Ft-ot váratlanul, ezért kér más ötletet.
2013. márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ha igazán akarod biztos találsz nagyon olcsón hordozót, használtat simán akár 1000 Ft-ért. Nincs lehetetlen csak tehetetlen.
2013. márc. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utazó táskát nekem doki mondta és a cipzárnál lehet hagyni kis rést amin keresztül kap levegőt. Mint,hogy a kérdező írta busszal tudna menni!Én is az ölembe raktam a táskát és a cica nyugodt volt oda -vissza.Érezte.hogy nem bántó szándékkal viszem a táskába.Sőt a doki mondta ,hogy még a cica biztonságba is érzi magát,hogy nem látja,hogy mi történik ezért nem fél.
2013. márc. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Voltak régebben olyan piknik kosarak. Azokat árulják még? Mert ha belefér, abba is lehet vinni, pontosabban egy olyan fonott kosárban ahol a fonás nem olyan sűrű (tudjon szellőzni) és Fedett a teteje, a tetőt meg szépen egy szalaggal szorosan megkötöd.
2013. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
Szomszédtól vagy akárkitől nem lehet kölcsönkérni egy szállítót? Csak van valakinek macskája...
2013. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!