Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tud-e valaki valami olyan...

Tud-e valaki valami olyan növényt/illóolajat amit a macskák nem szeretnek? Mert akárhogy is próbálom az ágy kaparászáról nem akar leszokni pedig van már kaparófája és nem tudom hogy mit csináljak. Bármilyen ötletnek nagyon örülnék.

Figyelt kérdés
Nem sokkal több mint 7 hónapos lánycica, még nem jutottunk el vele ivartalanítani de kövi hónapban megyünk. Lehet hogy ivartalanítás után sikerülhet?

2013. márc. 19. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:

A citrusféléket utálják, próbálj meg narancs vagy citrom olajat szerezni.

Egyszer láttam a pokoli macskákban hogy egy elvetemült macska mindent megrágott, többek között a székeket is. Ott azt tanácsolták nekik, hogy ragasszák le kétoldalú ragasztószalaggal. Nem tudom ez kaparásnál is beválik-e, de egy próbát biztos megér.

2013. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy az ivartalanítás nem hinném hogy összefüggésben van ezzel...
2013. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

szia ! nekem is lány cicám van,3 éves nincs ivartalanitva,de jó lenne,mert rémesen szerelemes tud lenni a férjembe..pedig már nem sok tesztoszteron lehet e szagában 60 évesen..

na szóval én mentolos masszázsolajat próbáltam,például a székek lábát bekentem vele,akkor kapart mást,szép kis háza van kaparófával,amit szalonnával dörzsöltem be...

de nem kell neki

szerintem nem lehet ezzel semmit csinálni,kapar mindent,amit akar

2013. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy amikor kapar, egy újsággal legyintsd meg. Egy idő után elég lesz megzörgetni a papírt, el fog rohanni. Előbb-utóbb leszokik róla. Egyébként hol kaparja: az oldalán vagy fenn?
2013. márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Maxitabi ***** válasza:

Ecet???És a vízipisztolyt/vízspriccelőt használtad már?Igaz, az csak akkor hatásos, ha azonnal tetten éred,különben..

És a kaparófához szoktatáshoz macskagyökér (jó büdös lábszagú,de a cicáimnak az a kábítószere,teljesen oda vannak érte!!)-lehet kapni gyógynövényesnél)

2013. márc. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kalács87 válasza:
Mosógép probléma megoldásának keresése közben találtam meg ezt a kérdést véletlenül (ez vicc), de nem tudtam elsiklani felette :) A legjobb megoldás, ha kidobod a macskát a legközelebbi ablakon, mert nem lakásba való. Kaparja az ágyat? Tanuljon meg repülni!!!
2015. jún. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!